Transferden kaç gün sonra iş ?

Fiziksel bir iş değilse düşüğe sebep olmaz ki, büyükler bunaltıyor insanı. Doktorum ağır bir iş olmadığı sürece 2 gün sonra işine dön demişti bana.
O kadar baskı yaptılar ki düşürürsün o daha su damlası gibi bilmem ne. Oturdum ağlıyorum şu an çünkü işyerinden de baskı var üstümde rapor alamam tekrar çok üzgünüm. Sabah değerim iki günde üçe katladığı için çok mutluydum şu an bu evhamlar yüzünden oturdum ağlıyorum😔

O kadar baskı yaptılar ki düşürürsün o daha su damlası gibi bilmem ne. Oturdum ağlıyorum şu an çünkü işyerinden de baskı var üstümde rapor alamam tekrar çok üzgünüm. Sabah değerim iki günde üçe katladığı için çok mutluydum şu an bu evhamlar yüzünden oturdum ağlıyorum😔
Bilimsel dayanağı olmayan hiçbir şeye inanmayın lütfen, ağır iş dahi düşüğe sebep olmaz. Bebek sağlıksızsa düşük olur, insanlar iyilik yapacağım derken kötülük yapıyor resmen. O kadar hassas değil merak etmeyin, öğretmensiniz zaten inşaat işçisi değil ki hiçbir şey olmaz çalışmak iyi bile gelir.

Bilimsel dayanağı olmayan hiçbir şeye inanmayın lütfen, ağır iş dahi düşüğe sebep olmaz. Bebek sağlıksızsa düşük olur, insanlar iyilik yapacağım derken kötülük yapıyor resmen. O kadar hassas değil merak etmeyin, öğretmensiniz zaten inşaat işçisi değil ki hiçbir şey olmaz çalışmak iyi bile gelir.
Ben de aynen böyle düşünüyorum zaten işyerime söyledim durumumu anlayış göstermezlerse o zaman zaten rapor alırım

Kızlar transferden kaç gün sonra işe gittiniz? Benim testim pozitif ailem işe gitmemi istemiyor düşük riski olur diye çok kararsız kaldım.
Ben işe devam ettim ancak kan sonucumdan 10 gün sonra aşırı bulantı nedeniyle işe devam edememiştim sonra rapor ücretsiz izin derken 3,5 ay gidemedim ama gitmemde herhangi bir engel yoktu çok aşırı kusuyordum gitmem imkansızdı

X