Transfer sonrası test ve bekleyiş

Doktorun bir yorum yaptımı konu hakkında burda bazılarında yavaş yükseldiğini çok gördüm
pazar günü yeniden kan verip sonuca bakıcaz çok az arttığı için çok endişeliyim, kasıklarımda inanılmaz bir ağrı var aynı regl ağrısı gibi. Bugün transferimin 11. günündeyim 5. gün dondurulmuş embriyo transferi yapıldı. Bunlar normal mi hiç bilmiyorum, kafam allak bullak

Genelde yazan arkadaşlar geç tutunmadan dolayı önce böyle düşük gibi görünüp sonra yükseliyor vardı bir yazıda 14.günden sonra Yükselmeye başlamıştı değeri moralini yüksek tut

Benim kan testi sonucum 1.20 çıktıtransferin 2 .günü çok ağır bir idrar yolu iltihabı sürecine girdim malesef 2 geceyi hastanede sabahladım 4 serum ağrı kesiciler antibiyotikler çok şanssız bir süreç geçirdim...

Transferim nefatif sonuçlandı.İlk adetimi oldum bugün ana şiddetli dayanılmaz ağrılar var normalmi bilemedim

Transferim nefatif sonuçlandı.İlk adetimi oldum bugün ana şiddetli dayanılmaz ağrılar var normalmi bilemedim
Genelde ilk adet biraz daha ağrılı oluyor benimde ilk denemede 8haftada kalbi durmuştu bebeği aldılar sonraki ilk adet çok sancılıydı ama tabi sancısı olmayanda vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…