Anket Transfer Sonrası Pozitif Sonuç ve Blastokist Kalitesi

TEK Blastokist Transferi ile POZİTİF SONUÇ ALANLAR, Blastokist Kaliteniz Hangisiydi?

• 5aa

OY: 17 22,4%
  • 5ab veya 5ba

OY: 8 10,5%
  • 5bb

OY: 4 5,3%
  • 5bc veya 5cb

OY: 0 0,0%
  • 5cc

OY: 2 2,6%
  • 4aa

OY: 8 10,5%
  • 4ab veya 4ba

OY: 6 7,9%
  • 4bb

OY: 7 9,2%
  • 4bc veya 4cb

• 4cc

OY: 1 1,3%
  • 3aa

• 3ab veya 3ba

OY: 3 3,9%
  • 3bb

OY: 2 2,6%
  • 3bc veya 3cb

OY: 3 3,9%
  • 3cc

• 6aa

• 6ab veya 6ba

• 6bb

• 6bc veya 6cb

• 6cc

• Ankete Katılan
    76
5.gün embriyosu ise yarın idrarda belli olabilir bence. :KK9:
Evet 5.gun ama cok korkuyorum anlatilmaz icimde bir sey var ya olmazsa diye bugunnsardi bu korku dr 10.gun kan yaptir dedi ama.yaptirmaayacam galiba bole ilaclari kyllanim ben ne olur kendi kendime kafayi yiyecem aslinda ic8mde umudum var ama o gelen korku yiyor beni icimi kemiriyor resmen dualara dayadom kendimi herzamanki gibi insallah Allah yar ve yardımcımız olsun siki siki tutunmustur insallah

Aklimda idrar testi var yarin yapim diye korkuyorum yapamiyotum c.tesi kan yaptirim.diyorum birde p.tesi yaparim 2 katlamasi lazim ya onu da yapamiyorum heycanliyim ne etcem bilmiyorum hic bir belirti yok kasiklarim 4 ve 5. Gunler cok ianilmaz agrido durdu cok erken buliyorum aslinda belirti olmaz gebe kalanlar bbol dua ne olur ve sizin o sure nasil gevti

Aklimda idrar testi var yarin yapim diye korkuyorum yapamiyotum c.tesi kan yaptirim.diyorum birde p.tesi yaparim 2 katlamasi lazim ya onu da yapamiyorum heycanliyim ne etcem bilmiyorum hic bir belirti yok kasiklarim 4 ve 5. Gunler cok ianilmaz agrido durdu cok erken buliyorum aslinda belirti olmaz gebe kalanlar bbol dua ne olur ve sizin o sure nasil gevti

Benim de kasık ağrılarım olmuştu 4. Ve 5.günlerde ama ben yürümekten diye düşünmüştüm. Belki de tutunma belirtisiydi hiç bilmiyorum.
Korkacak bi şey yok. Dünyanın sonu değil. Hayırlısıysa olsun zaten.
Nasılsa öğreneceksin. Yap kurtul bence varsa belli olur erken gebelik testinde. Yoksa da 11.gün her türlü kan testi yaptıracaksın zaten ama sen bilirsin. Negatifse erkenden üzülmek istemiyorum da diyebilirsin tabi.
Senin yaş kaç, sebep ne ve kaçıncı denemen?

Benim de kasık ağrılarım olmuştu 4. Ve 5.günlerde ama ben yürümekten diye düşünmüştüm. Belki de tutunma belirtisiydi hiç bilmiyorum.
Korkacak bi şey yok. Dünyanın sonu değil. Hayırlısıysa olsun zaten.
Nasılsa öğreneceksin. Yap kurtul bence varsa belli olur erken gebelik testinde. Yoksa da 11.gün her türlü kan testi yaptıracaksın zaten ama sen bilirsin. Negatifse erkenden üzülmek istemiyorum da diyebilirsin tabi.
Senin yaş kaç, sebep ne ve kaçıncı denemen?
36 yasindayim 3.denemem 2 tane aa koydular bu dr umada cok guveniyorum once Rabbim tabiki umutluyum en bastan beri hic sikintim yok ama nedense bu aralar olmadimi oldumu duruyirlarmi veya duruyirmu ne bilim aptal aptal sorular kendine bu kotulugu yapma diyorum ama yinede dusunuyirummm sierde susundunuzmu nasil kafayi dagitriniz bugun tekim belkide indan kendini dinliyirum veya baska bisey

Kızlar benim de ilk kez çok iyi kalite embriyom oluştu fakat sonuç negatif 1 tane transfer edilmişti 5.gün embriyosu 1 ay önce aldım negatifi Rabbim isteyen herkese nasip etsin ins sizin embriyolarin genetiğe bakıldı mi

selam kızlar.. topik şimdi dikkatimi çekti hayırlı olsun güzel haberler alın hepiniz inşallah
ama listede 2bb neden yok :110:
benim bir adet 5. gün 2bb embriyom var eylülde transfer olacağım ama şimdi listeye bile alınmadığını göünce moralim acayip bozuldu..
bir işe yaramaz mı diyorsunuz 2bb

Canim öyle düşünme benim kalitesiz 3.gün embriyosu konulduğunda tutunmuştu fakat düşük oldu en iyi kalite blast konuldu hic tutunma bile olmadı hep dua ettim kaliteli oluşsun diye ama bak sonuç o yüzden Rabbim ol diyince olur kalite sadece şansı arttırıyor ama kesin olacak veya olmayacak diye de kimse birşey diyemiyor

Dayanamadın degilmi masallah 2 gun sonra bir daha yap masallah bence iyi bir sonuc Allah tamamina erdirsin darisi basima insallah hayirlisiyla dua edinn bende mi yaptirsammm😂😂
Amin inşallah sen de pozitif sonucu görürsün:KK54:
Hiç umudum yoktu benim çünkü oldukça fazla,aynı adet ağrısı gibi ağrım vardı.Sonuca çok şaşırdım

36 yasindayim 3.denemem 2 tane aa koydular bu dr umada cok guveniyorum once Rabbim tabiki umutluyum en bastan beri hic sikintim yok ama nedense bu aralar olmadimi oldumu duruyirlarmi veya duruyirmu ne bilim aptal aptal sorular kendine bu kotulugu yapma diyorum ama yinede dusunuyirummm sierde susundunuzmu nasil kafayi dagitriniz bugun tekim belkide indan kendini dinliyirum veya baska bisey

Benim ilk denememdi. 38 yaşındayım, tek ve orta kalite embriyo transfer edildiği için de şansımın yüzde 20 civarı olduğunu düşünüyordum. Doktorum hep çok umutluydu ama ben fazla temkinli bi insanım. Çok umut bağlamadım, hatta ikinci tedavi ne zaman uygun olur dedim doktoruma. O da ısrarla "bu tutacak zaten" diyordu. Dediği gibi de oldu. Yani benim test yaptığım güne kadar fazla bi umudum yoktu, unuttuğum ve düşünmediğim çok an oldu. Sürekli gezdim dolaştım, kafam dağıldı. Hazırlıklıydım da negatife. Hatta 7.gün çıkmaz herhalde ama hadi yapayım testi dedim eşim ısrarla pozitif olacak diyodu çünkü. Ona nasıl haklı çıktığımı ispatlayacaktım sözde ama tam tersine anında çift çizgi çıktı. O kadar çok tertemiz test veya sonradan hafif silik çıkan testim oldu ki şok geçirdim hemen koyulaşan bi çift çizgi görünce. Vay be dedim demek ki olması gereken buymuş :) Sen de o anı yaşarsın inşallah.

Çok zor biliyorum ama ne kadar düşünmemeye çalışırsan o kadar iyi. Haklısın da, 3.denemem olsa ben de kendimi dinliyor olurdum. Aklından çıkaramasan bile bedenine çaktırma. Günlük hayatından taviz verme, evde durma, gez dolaş, sinemaya git, alışveriş yap ama kendini eve kapatma sakın. Stres en büyük düşman.

size doktor orta kalite sansin cok yüksek degil dedimi hic ?

Bana da "umut var çünkü gebelik vaad eden bir embriyo, yoksa transferi iptal ederdik" demişti hem embriyologlar hem doktorum. Hepsini ayrı zamanlarda ayrı ayrı sorguya çekmiştim çünkü "ne gerek var bi tanecik 5cc için transfer hazırlığına, tutmaz ki o" diye :)

Benim ilk denememdi. 38 yaşındayım, tek ve orta kalite embriyo transfer edildiği için de şansımın yüzde 20 civarı olduğunu düşünüyordum. Doktorum hep çok umutluydu ama ben fazla temkinli bi insanım. Çok umut bağlamadım, hatta ikinci tedavi ne zaman uygun olur dedim doktoruma. O da ısrarla "bu tutacak zaten" diyordu. Dediği gibi de oldu. Yani benim test yaptığım güne kadar fazla bi umudum yoktu, unuttuğum ve düşünmediğim çok an oldu. Sürekli gezdim dolaştım, kafam dağıldı. Hazırlıklıydım da negatife. Hatta 7.gün çıkmaz herhalde ama hadi yapayım testi dedim eşim ısrarla pozitif olacak diyodu çünkü. Ona nasıl haklı çıktığımı ispatlayacaktım sözde ama tam tersine anında çift çizgi çıktı. O kadar çok tertemiz test veya sonradan hafif silik çıkan testim oldu ki şok geçirdim hemen koyulaşan bi çift çizgi görünce. Vay be dedim demek ki olması gereken buymuş :) Sen de o anı yaşarsın inşallah.

Çok zor biliyorum ama ne kadar düşünmemeye çalışırsan o kadar iyi. Haklısın da, 3.denemem olsa ben de kendimi dinliyor olurdum. Aklından çıkaramasan bile bedenine çaktırma. Günlük hayatından taviz verme, evde durma, gez dolaş, sinemaya git, alışveriş yap ama kendini eve kapatma sakın. Stres en büyük düşman.

Evet col haklisin bende atmaya calisiyorim dun yazdiltan sonra daha iyidim masallah umutlarim yeserdi innsallah bole devam eder uzanoyorum beya geziyirum oturiyorum ates basmasi gibi nisey oluyir hatta dun arkadas geldi atsinmi varvdedi birsde progestan vajinadan fitil kyllaniyorum onceden akardi beyaz beyaz yine arada akiyor ama daha sok su saf su akiyor oldumu sizede dışarı da çıkmadım bir kere igneye gittm bugun cikimmi acaba bahcede dolasim

Arkadaşlar peki bişey soracağım
5. gün 2bb ne olmuş oluyor bu durumda
ikinci transferim olacak b onu öncesinde de 6 düşüğüm 1 kimyasal gebeliğim var
biri bana 2bb yi anlatabilir mi

X