transfer sonrası Kan testinden önce evde hamilelik testi yapanlar

Sweetelfie

Rabbim ol derse olur
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2017
146
186
35
hanımlarrr günler geçmek bilmiyor transfer sonrası 8. Günümdeyim ve aklımın bi köşesinde sürekli test yapsam mı acaba diye düşünüpppp duruyorum çoğu gitti azı kaldı ama merakıma yenik düşüp sonucunda moralim bozulursa ya diye yapamıyorum bana fikir verin kızlarrr

Ben 6. günden itibaren yaptım ve 9. günde silik çıktı. Bugün 10. günüm ve çizgi neredeyse kaybolmuş. Sanırım kimyasal oldu.

Yapma test, kesinlikle yapma.
Ben günlerce test yaptım, hepsi pozitif.
Kan testi negatif çıktı cnm.
Kan testini bekle.
Allah'tan daha önce doğal yolla hamile kalmış daha sonra düşükle sonuçlanmıştı. İdrar testine pek umut baglamamistim.

Testlere fazla güvenmemek lazım o halde test çubuklarında da farklılık gösterdiği söylenio sen hangi markayla yapmştn hatırlıyo msn cnm

Testlere fazla güvenmemek lazım o halde test çubuklarında da farklılık gösterdiği söylenio sen hangi markayla yapmştn hatırlıyo msn cnm
Merhaba eger istiyorsan erken gebelik testi yada digital testlerden yapabilirsin bizim topikteki arkadaslar yapmisti cikmisti cogununda pozitif olmustu umarim sende pozitifi gorursun

Bi kaç marka kullandim. marka hatırlamıyorum.
Birde idrar testlerinde pozitif sonuç diyebilmek için ikinci cizginin çok çok çok koyu olmasi gerek. ( Bilgiyi hastanedeki hemşire verdi. İdrar testi sonucumu göstermiştim, çok koyu çıkması gerek demişti. Dediğide doğru çıktı. )
Doğal yolla kalınan hamileliklerde silik çıkması pozitif fakat tüp bebekte aldığımız ilaclar vs cok koyu çıkması gerekiyor.
( Bu bilgiyide israrlarim sonucu zorla söylediler. )

Merhaba eger istiyorsan erken gebelik testi yada digital testlerden yapabilirsin bizim topikteki arkadaslar yapmisti cikmisti cogununda pozitif olmustu umarim sende pozitifi gorursun
Umarım aslında çoğu gitti azı kaldı beklemenin ama insan merak edio hayırlı güzel sonuç alırm inşallah

Anladım cnm artk sabredeyim diorm 4 gün daha evde bekleyince kafamda her gün başka şey düşünüyorum

Anladım cnm artk sabredeyim diorm 4 gün daha evde bekleyince kafamda her gün başka şey düşünüyorum
Seni çok iyi anlıyorum.
Zor çok zor. Çok duygusal bi konu.
Allah kimseyi çocuk için uğraştırmasın, düşmanıma bile.
Sabret cnm hiç bi testlere göre moralini düzenleme.
Çoğu gitti azı kaldı.

:) bende 7.gunundeyim yarin eltime test al dedim ama sali gunune kadar yapmayi dusunmuyorum. Carsamba gunu test gunum. Hayirlisiyla pozitif olur hepimizin canim

:) bende 7.gunundeyim yarin eltime test al dedim ama sali gunune kadar yapmayi dusunmuyorum. Carsamba gunu test gunum. Hayirlisiyla pozitif olur hepimizin canim
Bgn 9. Günündeyim az önce dijital test yaptm sonuç negatif çıktı ama hiç kafama takmadm kişiden kişiye değişio bnce bu durum ve 10. İle 12. Gün arasında beta hcg salgılanırmş moralimi bozmuycam 11. Gün bi test daha yapıcm snra da kan testi herşey Rabbimden vardır bi bildiği

Moral bozmayarak en iyisini yapiyorsun canim kimisi 11.gun negatif alip 12.gun pozitif alan var . Doktorlar birsey biliyor demekki ki 12 gun veya 14 gun bekleyin diyorlar. Sendeki cesaret bende yok inanki

Moral bozmayarak en iyisini yapiyorsun canim kimisi 11.gun negatif alip 12.gun pozitif alan var . Doktorlar birsey biliyor demekki ki 12 gun veya 14 gun bekleyin diyorlar. Sendeki cesaret bende yok inanki
Ama test yapmayın diyenler de haklıymış evet aynen kesinlikle bildikleri var nie 12. Gün kan testi diyorlar eğer hamile olsaydık 9. Gün gelin derlerdi o kadar farklı bi duygu o kadar farklı bi durum ki yaşadığımız gerçekten 12. Gün değerim iyi çıkarsa büyük sürpriz olacak adetim 3 gün gecikti geçen aya göre onda da sanrm ilaçların etkisi var kafam karışıo düşündükçe düşünmeyince de olmuo işte...

Kafana takma canim valla Allah in dedigi olur. Umarim hersey guzel olur sen benden bir gun oncesin . Hadi bakalim insallah iyi haberlerini bekliyorum

Kafana takma canim valla Allah in dedigi olur. Umarim hersey guzel olur sen benden bir gun oncesin . Hadi bakalim insallah iyi haberlerini bekliyorum
İnş cnm bnm hayırlı olur inşallah hepimizin her isteyenin sağlıklı hayırlı evlatlarımız olur hasretimiz biter onları koklayınca Rabbim o günleri nasip etsin bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…