Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Selam kızlar ilk değerimi yazmıştım buraya, 1029 çıkmıştı. İlk ölçüm pazartesi yapıldı, diğerini de perşembe yaptırdım yeni aldım sonucunu, 4135 çıktı üç gün sonra. Sizce nasıl bu artış? Normal midir ki?

Çok güzel artmış maşallah seninde ikiz mi ki acaba

Çok güzel artmış maşallah seninde ikiz mi ki acaba
Canım teşekkür ederim. Bilmiyorum ki yüksek değerlerde ikiz olur diyorlar ama yüksek olup tek kese gören de olmuş. Haftaya çağırdı doktor kontrol etmeye, kalp atışını duyana kadar tamam diyemiyorum Kimseye haber vermedim henüz o yüzden. Senin ikiz mi miniklerin? Bir de haftayı nasıl hesaplıyoruz acaba biliyor musun?

Adetinin başladığı günden itibaren sayıyoruz.normal hamilelikler gibi.internette hesaplayıcılar var.bizimkiler de ikiz teyzesi.

Adetinin başladığı günden itibaren sayıyoruz.normal hamilelikler gibi.internette hesaplayıcılar var.bizimkiler de ikiz teyzesi.
Ayy Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahh :) çok sağol bu arada bakıcam hemen hesaplamaya da , dikkat et kendine ^_^

Kızlar bi bakarmisiniz ben bu sabah test yaptım çok silik hayalet di aynı markayla öğleden sonra hiç su içmeden yaptım baya koyu çıktı sonra bir tane erken gebelik testi vardı onu yaptım çıkmadı kafam karıştı bir tane daha test varmış dolapta ama kutusu bluewell içinden laboguick çıktı o da negatif şimdi ben hiç anlamadım ya resimlerini atıyorum nolur bu markaları kullanan varsa yazsın pozitif olan sente lady die bi test kullanan varsa yardımcı olsun

Eklentiler

• IMAG1110.jpg
    20,1 KB · Görüntüleme: 190
  • IMAG1111.jpg
    26,8 KB · Görüntüleme: 172
  • IMAG1112.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 186
Canım marka marka farkediyor tabi ama içini ferah tut çizgi belli oluyor benimde böyle çıktı ilk resimde baya belli zaten tabi hemen heveslenmeyelim kan sonucumuzu bekleyelim

Canım marka marka farkediyor tabi ama içini ferah tut çizgi belli oluyor benimde böyle çıktı ilk resimde baya belli zaten tabi hemen heveslenmeyelim kan sonucumuzu bekleyelim
Sen kan testi yaptirdin mi peki şimdiye kadar hiçbir testte bu şekilde pozitif görmemiştim hevesim kursağımda kaldı şen hangi marka,yaptın testini

Sen kan testi yaptirdin mi peki şimdiye kadar hiçbir testte bu şekilde pozitif görmemiştim hevesim kursağımda kaldı şen hangi marka,yaptın testini
Kan yaptırmadım canım 8.günüm bugün pazar günü yaptırıcam şuan evde değilim gidince yazayım ama ilk fotodakiyle aynısı galiba şekli aynı öyleydi neden kursağında kalsı tatlım öyle düşünme olcak inşaalah

Ya,aslında benim elimde bu sente lady vardı hep bununla yapacaktım aynı markayla koyulasip koyulasmadigi daha iyi anlaşılır diye ışte sabah çok silik çıkınca birde clear blue erken gebelik testi aldım çıkacak sandım çıkmayınca başka bi markayla deneyim dedim oda çıkmadı valla moralim sıfır yarına da,elimde sadece bu pozitif cikan dan var başka marka yok

Merhaba, pozitif çıkan ne kadar süre sonra verdi silik çizgiyi acaba? İdrar testlerine çok güvenmiyorum ben beni hep yanılttılar bir de kan testini hangi gün yaptıracaksın canım kaçıncı günündeydin?

Clear blue ile kardeşim öğrenmişti pozitifti doğruydu.fırsatın varsa kan yaptır bence.çelişkide kalmak daha zor

Valla pozitif cikan marka dün negstifti bu sabah hayalet öğleden sonra ise ilk damlattigim andan beri böyle resimde silik gibi ama bata kırmızı ve net bilemedim diğerlerinde hayalet bile yok

Transferin 8. Günü bugün 3. Gün embriyosu başka bir hormonu mu ölçüyor nedir anlamadim

Valla pozitif cikan marka dün negstifti bu sabah hayalet öğleden sonra ise ilk damlattigim andan beri böyle resimde silik gibi ama bata kırmızı ve net bilemedim diğerlerinde hayalet bile yok
İnşallah hamilesindir.bu testler genelde yanlışlıkla pozitif sonuç vermezler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…