Transfer Sonrası Beta Hcg değerlerim - ikiz olabilir mi?

Tupcufikret

Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2023
91
29
31
Merhaba herkese :)

Çift embriyo transferi oldum.

Transfer sonrası transfer gününü saymadan değerlerim;

9.gün: 168
11.gün: 397
13.gün: 865

Sizce ikiz olma ihtimali var mı? Benzer şekilde belki beta değeri olan vardır :)

Ve keseyi sizce ne zaman görürüm 🧿 :)

Sizce ikiz olma ihtimali var mı? Benzer şekilde belki beta değeri olan vardır :)

Merhaba hayırlı olsun ❤️ Bende tam bilmiyorum ama sanırım ultrasonda netleşiyormuş çift yada tek tutunma netliği ama artış şahane Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🙏❤️ Doktorunuz ultrason için gün vermedi mi henüz ?Benim de cmt günü kan testi günüm kaset testlerde pozitif görüyorum ama kan sonucu çıkana kadar insan rahatlayamıyor sanırım 💜

Merhaba hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🤲 🥰
Değerlerin çok iyi artmış maşallah ama tek bence çünkü benimde 5.gün embriyo transferinde transfer gününü saymazsam 8.günü 179 çıkmıştı tekti

Sizin 5.gün embriyosu muydu?
Keseyi ise değerin 3 bin olunca karından baktır bence yani 10 gün sonra olur büyük ihtimalle

Sizin 5.gün embriyosu muydu?
Keseyi ise değerin 3 bin olunca karından baktır bence yani 10 gün sonra olur büyük ihtimalle
Evet 5.gün embriyosuydu. Doktor bugün haftaya çarşamba gel bakalım dedi. Ama ben sabırsız cumartesi günü 3500 olcak hesabıma göre gelsem olmaz mı dedim denesek dedim gel bakalım dedi. Ama çıkar mı bilemedim

Merhaba hayırlı olsun ❤️ Bende tam bilmiyorum ama sanırım ultrasonda netleşiyormuş çift yada tek tutunma netliği ama artış şahane Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🙏❤️ Doktorunuz ultrason için gün vermedi mi henüz ?Benim de cmt günü kan testi günüm kaset testlerde pozitif görüyorum ama kan sonucu çıkana kadar insan rahatlayamıyor sanırım 💜
Haftaya çarşamba gel dedi ama cumartesi değer 3000 i gececek gibi duruyor. Cumartesi gidip şansımızı deneyeceğiz. Benim de hep testlerim pozitifti:)

Evet 5.gün embriyosuydu. Doktor bugün haftaya çarşamba gel bakalım dedi. Ama ben sabırsız cumartesi günü 3500 olcak hesabıma göre gelsem olmaz mı dedim denesek dedim gel bakalım dedi. Ama çıkar mı bilemedim
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲
Benim sonu iyi olmadı düşük yaptım 😔

Ay çok güzel değerler. Bunları okuyunca ümidim artıyor transfer ikinci gündeyim ben de inşallah bu muhabbete katılabilirim. İkiz istiyor musunuz

• Amin
Reactions: dhn

Canım merhaba hayırlı olsun öncelikle Allah kucağına almayı nasip etsin. İkiz olsa 2 günde 3 4 kat artıyor diye biliyorum. 1 tane gibi duruyor ama yine de belli olmaz. Hayırlı olsun tekrar 🤗

Merhaba, değerden değil keseden belli oluyor ikiz olup olmadığı. Değeri 100lerde olup ikiz bekleyenler de var 1000 küsür olup tek gebeliği olan da, 7-8 gün sonra çağırmıştı beni doktorum o süreçte belli olur. Hayırlı olsun :)

Haftaya çarşamba gel dedi ama cumartesi değer 3000 i gececek gibi duruyor. Cumartesi gidip şansımızı deneyeceğiz. Benim de hep testlerim pozitifti:)
Yaa şahaneee ❤️ Günde 2 defa test yapıyorum cmt gününe kadar zor duruyorum 🙈 siz kaçıncı gün test yapmaya başladınız benimde çift embriyo inşallah ikisi de tutmuştur ikimizin de 🙏❤️

• Amin
Reactions: dhn
Ay çok güzel değerler. Bunları okuyunca ümidim artıyor transfer ikinci gündeyim ben de inşallah bu muhabbete katılabilirim. İkiz istiyor musunuz
Merhaba inşallah sizin de güzel haberlerinizi konuşuyor oluruz ❤️ Günlerce buralarda gezdim belirtim yok diye hatta hala belirtim yok pozitif çıkan testler benim değilmiş gibi geliyor 2.5 yıldır ilk defa gördüm inşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını tatlı bebişlerimizle alırız 💜🙏

Merhaba hayırlısı olsun öncelikle☺. Yanlış hatırlamıyorsam bizimki 500 küsür , 4449, 16000 küsür şeklinde ilerlemişti. Suan 23. Haftada geziyoruz fasulyelerim ile. Allahım saglıkla kucagımıza almayı nasip etsin 🥲🙏

Hayırlı olsun ✨
Benim tek embriyo transferiydi ve 12. Gün kan testim 1817 çıkmıştı:)
Kese için 6. Haftada gittim 6+3te kese ve kalp atışı göründü gayet net.. hayırlısıyla sizinki de duyulur🌟

Yaa şahaneee ❤️ Günde 2 defa test yapıyorum cmt gününe kadar zor duruyorum 🙈 siz kaçıncı gün test yapmaya başladınız benimde çift embriyo inşallah ikisi de tutmuştur ikimizin de 🙏❤️
Ben 6.gün yaptım ilk çok aşırı silikti erken gebelik testiydi. Sonra gittikçe koyulaştı. Dayanamadım 9.gün test verdm 168 çıktı

Hayırlı olsun ✨
Benim tek embriyo transferiydi ve 12. Gün kan testim 1817 çıkmıştı:)
Kese için 6. Haftada gittim 6+3te kese ve kalp atışı göründü gayet net.. hayırlısıyla sizinki de duyulur🌟
İnşallah çok teşekkür ederim yorumunuz için. İkiz mi sizin peki :)

Arkadaşlar merhaba 8 günüm tranferden sizce gebelik var mı çok merak ediyorum

Eklentiler

• IMG-20241009-WA0025.jpg
    IMG-20241009-WA0025.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 11
X