TRANSFER SONRASI BELİRTİ?

seno6262

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2024
21
10
28
Merhaba arkadaşlar 5 ekim transferim yapıldı ilk kan değerim 465 çıktı daha sonra 1500 çıktı. Cama günü de doktorum kese randevusu verdi ancak bende hiç bir belirti yok ne kasık ne göğüs ağırsı nede lekelenme hiç bir belirti yok böyle durumda olan varmı. Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba bende 1 Ekim’de transfer oldum çok şükür kan değerimde pozitifi gördüm bugün kese randevum var günlerdir kafamı hep takıyorum çünkü benimde hiç belirtim yok kayda değer .. Göğüs hassasiyeti var o da Protestan fitil kullanıyorum ondan diye düşünüyorum. Şu an sizinle aynı endişeyi yaşıyorum herhalde böyle olması gerekiyor bende bilemedim

İnşallah bebeğinizi görürüsünüz bugün sağlık haberini alırsınız. Bende sizin gibiyim kafamın içinde sürekli saçma düşünceler var :)

İnşallah bebeğinizi görürüsünüz bugün sağlık haberini alırsınız. Bende sizin gibiyim kafamın içinde sürekli saçma düşünceler var :)
Amiinn inşallah sizde cuma günü bebişinizi görürsünüz günlerdir bakıyorum buralara herhalde çok yeni olduğu için bir şey hissedemiyoruz genelde zaman ilerledikçe belirtiler başlıyor gönlümüzü ferah tutalım kötü bir şey olsaydı sessiz sedasız olmazdı herhalde Allah korusun

Benimde transfer sonrası pek belirtin yoktu hissettiklerinizde ilaçların etkisi zaten. Asıl belirtiler daha yeni başlar. Hayırlı olsun inşallah

Benimde transfer sonrası pek belirtin yoktu hissettiklerinizde ilaçların etkisi zaten. Asıl belirtiler daha yeni başlar. Hayırlı olsun inşallah
merhaba hayırlı olsun bebeğiniz sağlıklı şekilde kucağınıza alırsınız inşallah. peki belirtiniz tam olarak ne zaman başladı

merhaba hayırlı olsun bebeğiniz sağlıklı şekilde kucağınıza alırsınız inşallah. peki belirtiniz tam olarak ne zaman başladı
Kızım 2 yaşında çok şükür. Keseyi görüp kalp atışlarını duyduktan sonra 6 hafta civarında. Ben burdayım diye kendini belli etmeye başlıyor

Çok normal hiç belirti olmadan hamileliğini rahat bir şekilde devam edenlerde var 6. 7. Haftalarda başlayanda var şuan erken zaten oladabilir olmayadabilir olmaması daha iyi boşverin ben kusmaktan helak oluyordum

Çok normal hiç belirti olmadan hamileliğini rahat bir şekilde devam edenlerde var 6. 7. Haftalarda başlayanda var şuan erken zaten oladabilir olmayadabilir olmaması daha iyi boşverin ben kusmaktan helak oluyordum
Evet doğrudur ancak tedaviyle olduğu için işte insan biraz temkinli davranıyor her şeyi belirti olarak arıyorum Allah herkese istediği zaman evladına kavuştursun

Herhangi bir belirti olmuyor zaten, hissedilenlerin tamamı ilaçların etkisi. Gebelik belirtileri 6-7.haftalarda başlıyor, benim de belirtim yoktu. Hayırlı olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…