Transfer sonrası belirti yok

Aşılama yaptirdim, merdivenlerden memeleri tutup iniyordum, öyle bir ağrı.
Negatif.
Tüp bebek yaptırdım, o kadar hiçbir belirti yok ki şaşarsınız. 3.gün eve misafir gelecek, eşime sinirlendim o can sıkkınlığıyla, kaldır indir temizlik yaptım ama koltuk çekmeli itmeli falan.
Şuan yukarda öğle uykusuna yatırdım sıpamı
Yani olacağı varsa belirtisiz de oluyor kafanızı takmayın, kendinizde belirti aramayın, hayırlı zamanda kavuşun inşallah

Yaa Allah bağışlasın darısı başımıza inşallah

Benn canım. 20 haftalık hamileyim şimdi.
Hiç bir tane belirtim olmadı. Bende tutmadı dedim kesin ama şükür gayet sağlıklı 20 hafta olduk.
Hamile gibi değilim hiç. Gayet rahat geçiyor.
Ne bi bulantı ne bi ağrı sızı.
Ultrasona kontrole gitmesem anlamayacağım

Şahane. Darısı başımıza inşallah

Amin inşallah çok istiyorum . Gebelik testlerini ne zaman yaptınız . Bende yapmak istiyorum fakat morelim bozulur diye korkuyorum
Benimde test günüm 7 Ağustos bence yapmayın o güne kdar bekleyin geç döllenme olur o anda çıkmaz moralimizi test gününe kadar yüksek tutalım sonrası takdiri ilahi amin diyerek transfer yapan tüm anne adaylarin pozitif sonucu alicagi bı an olsun

Yaaa ne kadar güzel

Benimde 2.transferim bugün 6.günüm ve benimde ilkinde birsuru belirti olmasına ragmen suan 1tane bile yok .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…