Transfer sonrası 9. Gün hcg 22 olup yükselen var mı?

Zynpumutt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2024
32
5
Ayın 8’inde 5. Gün embriyosu transferi oldum. Dayanamayıp bugün test yaptım. Transfer gününü saymazsak bugün 9. Gün. Testim 22 çıktı normal mi sizce

İnşallah yükselir stres yaptım şimdi nasıl davranacağımı da bilmiyorum
Hiç stres yapmanıza gerek yok önemli olan değerin düşük gelmesi değil düzenli artış oranı her vücüdün bünyesi aynı oranda beta salgılamaz hiç üzülmeyin doktorunuza sonucu yollayın muhtemelen 2 gün sonra tekrar beta isteyecektir artış için önemli olan güzel artması değer düşüklüğüne takılmayın

Benim 9.gün 48 di düzgün arttı kese gözüktü ama bebek gelmedi boş gebelikmiş bana da demişlerdi düzgün artarsa sıkıntı yok diye. Olmadı nasip değilmiş. Ama nasipte varsa olur benim doktorum 18 ile başlayan ve doğuran oldu demişti.

Benim 9.gün 48 di düzgün arttı kese gözüktü ama bebek gelmedi boş gebelikmiş bana da demişlerdi düzgün artarsa sıkıntı yok diye. Olmadı nasip değilmiş. Ama nasipte varsa olur benim doktorum 18 ile başlayan ve doğuran oldu demişti.
Sizinki de kötü olmuş ya gerçekten kötü bir süreç zor bir süreç Allah herkese sabır versin

Merhaba bugün beta baktırdım 63 çıktı
Merhaba canım senin ki benimki gibi olmaz belki benim 9.gün 48 11.gün 80 13.gün 144 15.gün 300 çıktı 1 hafta sonra kese gözüktü kese küçük falan ama bekleyeceğiz dedi sonra kese gelişmedi boş gebelikmiş. Aslında artış senin baya artmış sağlıklı gebelik olsun inşallah

Ayın 8’inde 5. Gün embriyosu transferi oldum. Dayanamayıp bugün test yaptım. Transfer gününü saymazsak bugün 9. Gün. Testim 22 çıktı normal mi sizce
Merhaba ben de ayın 8 inde 5.gün transferi oldum dün 10.gün kan verdim 33,92 çıktı bana da çok düşük geldi yarın tekrar vereceğim

Merhaba canım senin ki benimki gibi olmaz belki benim 9.gün 48 11.gün 80 13.gün 144 15.gün 300 çıktı 1 hafta sonra kese gözüktü kese küçük falan ama bekleyeceğiz dedi sonra kese gelişmedi boş gebelikmiş. Aslında artış senin baya artmış sağlıklı gebelik olsun inşallah
İnşallah ya

Merhaba ben de ayın 8 inde 5.gün transferi oldum dün 10.gün kan verdim 33,92 çıktı bana da çok düşük geldi yarın tekrar vereceğim
Benimde transfer gününü saymazsak 9. Gün 22 çıkmıştı bugün tekrar yaptım 63 olmuş yaklaşık 3 katı. Değerler düşük geldi ama önmeli olan artış olmasıymış

X