Transfer sonrası 8. günü beta

Lavinya0

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2023
325
106
30
Kızlar merhaba 19 Eylül de 5. Gün embriyo transferi oldum kalitesi 5BA 7 ve 8 gün idrar testi yaptım. Dün kan verdim ama değerim 20 çıktı😓 doktorum 30 eylülde kan vermemi söyledi bu değer sizce yükselir mi forumda hep okuyorum ama denk gelmedim
1401653a-569b-41d4-a72d-09611e3bef90.jpeg

Biraz düşük ama zaten test gününe daha var erken yapmışsın önemli olan iki günde bir iki katına çıkması değerin 😇 kalbini ferah tut lütfen kötü düşünme güzel düşün güzel sonuçlar olsun hayırlı olsun bu arada 😇🫂

8. Güne göre daha yüksek cıkması gerekmiyormuydu ?insallah yükselir 🙏🙏
Burada 13 ile öğrenenleri biliyorum ve sağlıkla ilerledi gebelikleri zaten erken yapmışsın canım doktorlar boşuna demiyor 10 12 gün sonra kan verin diye evet çok stresli ve meşakkatli bir yol seni çok iyi anlıyorum ben transfer günü hariç ikinci günü yapmaya başlamıştım testi😂 hatta burada paylaşım tepkilerde almıştım insan sabredemiyor 😇🤷 bol bol dua et bebiş senle ve hayırlısıyla sıkı sıkı tutunacaktir sana annesi😍😇

Burada 13 ile öğrenenleri biliyorum ve sağlıkla ilerledi gebelikleri zaten erken yapmışsın canım doktorlar boşuna demiyor 10 12 gün sonra kan verin diye evet çok stresli ve meşakkatli bir yol seni çok iyi anlıyorum ben transfer günü hariç ikinci günü yapmaya başlamıştım testi😂 hatta burada paylaşım tepkilerde almıştım insan sabredemiyor 😇🤷 bol bol dua et bebiş senle ve hayırlısıyla sıkı sıkı tutunacaktir sana annesi😍😇
Gerçekten mi 😇 insallah canım benm tam anlamıyla değerim bi yükselseydi rahatlayacaktım İnşallah bebeğim benimledir🙏

Gerçekten mi 😇 insallah canım benm tam anlamıyla değerim bi yükselseydi rahatlayacaktım İnşallah bebeğim benimledir🙏
İnsaAllah kalbini ferah tut sen 😇😍 benim ilki negatifti idrar testi 8 gün yapmıştım yanlış hatırlamıyorsam ve sayısız test hepsi negatifta 10 gün kan verdiğimde ise yine negatif ikincisinde yaptığımda ise yaptığım gibi çıkmıştı ve ben inanamayip sayısız test yapmıştım hepsindede çıkmıştı ve bu seferki stresimde niye koyulasmiyor hatta eşime bile yaptırmıştım😂😂😂 acaba testler bozuk mu diye yani o kadar değişik birşey ki her bir kademesi çok zor çok stresli hayırlısıyla betan yukselirse bu seferde kese için strese gidecen onu gorduvunde kalp atışı için stres olacan yani var da var 😍 hamile kalmakla bitmiyor 😂

Kızlar merhaba 19 Eylül de 5. Gün embriyo transferi oldum kalitesi 5BA 7 ve 8 gün idrar testi yaptım. Dün kan verdim ama değerim 20 çıktı😓 doktorum 30 eylülde kan vermemi söyledi bu değer sizce yükselir mi forumda hep okuyorum ama denk gelmedim Eki Görüntüle 3484490
Bende 23 Eylül'de transfer oldum. 3 Ekim'de kan vermem söylendi ama 30 Eylül doğum günüm transferin de 7. günü oluyor. O kadar kararsızım ki acaba p.tesi kan testi versem mi diye 🤭 bu arada çiğ kabak çekirdeği tutunmada çok etkili tüketmeniz tavsiye ederim inşallah güzel sonuç alırsınız

Kızlar merhaba 19 Eylül de 5. Gün embriyo transferi oldum kalitesi 5BA 7 ve 8 gün idrar testi yaptım. Dün kan verdim ama değerim 20 çıktı😓 doktorum 30 eylülde kan vermemi söyledi bu değer sizce yükselir mi forumda hep okuyorum ama denk gelmedim Eki Görüntüle 3484490
Benim 11. Gün 227 idi önemli olan artış bi anda arttı benimki artışı takip etmeniz gerekiyor

Bende 23 Eylül'de transfer oldum. 3 Ekim'de kan vermem söylendi ama 30 Eylül doğum günüm transferin de 7. günü oluyor. O kadar kararsızım ki acaba p.tesi kan testi versem mi diye 🤭 bu arada çiğ kabak çekirdeği tutunmada çok etkili tüketmeniz tavsiye ederim inşallah güzel sonuç alırsınız
Bnmde 3 Ekim doğum günüm Bnde süpriz yapmayı istiyorum inşallah değerim artar ve süpriz yaparım 🙏

Merhaba benim bugün 7. Günüm çok adet sancısı çekiyorum tek belirti bu idrar testi yapsam çıkarmı

Benim transferimin 6. Gunu göğüs ucu hassasiyetim arttı sizce tutunmuş mudur gercekten kafayı yemek üzereyim cevap bulamıyorum 😔

X