Transfer sonrasi 6.gun kanda negatif

simomays

Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2022
308
100
28
5.gun embriyosu transfer sonrasi 6.gun kanda 0,1 cikti. Doktorum sakin ilaclari birakma iki gun sonra kan testini tekrarla dedi ama olsa az bi deger cikardi, sizce umut var mi? Sonucta 5.gun embriyosu gec tutunma gibi bir sey olabilir mi

Benimde 5 gün embriyosuydu ben transfer dahil 6. Günde evde erken gebelik testi yapmıştım çift çizgi görmüştüm siz kan vermissiniz direk üzülerek söylüyorum ki sanırım negatif çıksaydı bence yine ufakta olsa bir değer gozukurdu :KK43:

5.gun embriyosu transfer sonrasi 6.gun kanda 0,1 cikti. Doktorum sakin ilaclari birakma iki gun sonra kan testini tekrarla dedi ama olsa az bi deger cikardi, sizce umut var mi? Sonucta 5.gun embriyosu gec tutunma gibi bir sey olabilir mi

Neden erkenden kan veriyorsunuzki?
Doktorların bi bildiği varki 10ncu günden itibaren diyorlar.

Neden erkenden kan veriyorsunuzki?
Doktorların bi bildiği varki 10ncu günden itibaren diyorlar.
Sizden kan verme zamanimi yorumlamanizi istemedim. Sordugum sey daha farkliydi. Lutfen ozellikle bu tarz hassas konularda insanlara yargilayici ve kucumseyici yorumlarda bulunmayin, en azindan bana. Yardimci olacak fikriniz varsa cevap verirsiniz, yoksa vermezsiniz. Bu kadar basit.

Benimde 5 gün embriyosuydu ben transfer dahil 6. Günde evde erken gebelik testi yapmıştım çift çizgi görmüştüm siz kan vermissiniz direk üzülerek söylüyorum ki sanırım negatif çıksaydı bence yine ufakta olsa bir değer gozukurdu :KK43:
Bende oyle dusunuyorum, genellikle insanlarin 4-5-6 da cikiyor, gec cikanlarinda gebelikleri cok saglikli ilerlemiyor gibi. Bakalim bugun kan verecegim, olmazsa bir sonrakine insallah

Sizden kan verme zamanimi yorumlamanizi istemedim. Sordugum sey daha farkliydi. Lutfen ozellikle bu tarz hassas konularda insanlara yargilayici ve kucumseyici yorumlarda bulunmayin, en azindan bana. Yardimci olacak fikriniz varsa cevap verirsiniz, yoksa vermezsiniz. Bu kadar basit.

Lafı öyle anlamak istediğiniz için size öyle geliyor.
Kendim 10 sene sonra tüp bebekle hamileyim ve bu yüzden nekadar hassas olduğunun gayet farkındayım.
Özellikle böyle hassas bir konuda doktorların üzerine basa basa erkenden yapmayın dediği şeyleri yapıp kendinizi strese sokmanın anlamı ne?
Böyle şeyler herkeste çok farklı.
Biri derki negatifti pozitif oldu biri derki yok negatif kaldı. Ee? Elinize ne geçecek?
Böyle duygusal yaklaşmak yerine biraz mantıklı olun.

Lafı öyle anlamak istediğiniz için size öyle geliyor.
Kendim 10 sene sonra tüp bebekle hamileyim ve bu yüzden nekadar hassas olduğunun gayet farkındayım.
Özellikle böyle hassas bir konuda doktorların üzerine basa basa erkenden yapmayın dediği şeyleri yapıp kendinizi strese sokmanın anlamı ne?
Böyle şeyler herkeste çok farklı.
Biri derki negatifti pozitif oldu biri derki yok negatif kaldı. Ee? Elinize ne geçecek?
Böyle duygusal yaklaşmak yerine biraz mantıklı olun.
10 gun bekleyip sonunda negatif gormektense onceden kendimi alistirmak istedim, su an hayatimda boyle bir donemdeyim ve bu bana iyi ve dogru geldi onemli olan bu. Belki ikinci transferimde beklemek gelir icimden, o zamanda dogru olan bu olur benim icin. Elime bir sey gecmesi vs degil olay, herkesin her ani birbirinden cok farklidir bu yuzden polemige girmenin manasi yok bu konularda. Allah bebeginizi saglikla kucaginiza almayi nasip etsin. Hakkinizi helal edin yinede.

Şyi aksamlar benımde 5.gun embırıyomun 5.gunuydu test sonucumuz aynı sanırım tutunamadı sızın sonuç be oldu acaba değiştimi

X