Transfer sonrası 2. gün

PapatyaHatun34

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2023
157
42
28
Transfer sonrası ertesi gün kasıklarda alt karında ve özel bölgesinde sızlama şeklinde ağrısı yaşayan oldu mu? Bugün transferden sonra ki 2. günüm ama dünden beri aralıklarla gelen ağrılarım olmaya başladı bugün de şiddetli bir baş ağrısı başladı. Bedenim de olan ağrılar anlık gelip gidiyor bazen uzun sürüyor uzanırken. Siz tutunma belirtilerini hissettiniz mi nasıl oluyor ?

Belirti aramayın çok ilaç kullanılıyor bu dönemde ondan kaynakli olabilir. Belirti olup tutmaz belirti olmayip tutar kendinize stres yaparsiniz bu sekilde en guzeli test gunune kadar kafadan silmek insan dusunmeden edemiyor biliyorum ama dusunmemeye calisin umarim test gununuzde pozitifi gorursunuz saglikla kucaginiza alirsiniz

İlaçlardan desem bir ilaç kullanmıyorum estrofemi 1 aydır kullanıyorum o yapıyor desem zaten ilk başladığım zaman yapardı. Fitil kullanıyorum o anlık yapıyor erirken hissediyorum geçiyor sonra. İlaç kaynaklı bir ağrı değil belirti aramıyorum ama 3. ve 5. gün tutunma süresi farklı aynı durumu yaşayanları merak ettim :) Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim inşallah

Benimde olmuştu regl ağrısı gibiydi dinlenince geçiyordu

Merhaba,öncelikle hayırlısı olsun umarım güzel haberi alırsınız fikrimi soracak olursanız kendinizi bu kadar dinlemeyin derim. Çünkü bu süreçte ve öncesinde de bir sürü ilaç kullanıldığı için vücudun dengesi şaşıyor. En ufak bir şeyi belirti zannediyoruz. Geriye dönüp baktığımda kasığımda ufak tefek ağrıdan başka hiçbir şeyim yoktu. Hatta burada yorumları okuyup umutsuzluğa bile kapılmıştım. O yüzden oluruna bırakın,çok fazla düşünmemeye çalışın. Dediğim gibi inşallah pozitif sonucu alırsınız

Merhaba transferin kaçıncı günündesiniz acaba :)

Bende çarşamba günü transfer oldum. Dünden beri ara ara baş ağrım var vücudum hasta olacakmış gibi, kalçadan olan iğnemden dolayı sanırım.
Kasıklarımda çok ufak batmalar hissettim ama belirti olarak yormadım. Rabbim gönlümüzdekini nasip eylesin bizlere

Ayın 5 inde transfer olmuştum. Şuan 13. Günümüz herşey yolunda Bel ağrım vardı çok bel ağrısı yaşadım 7. Gün meme uclarımda hasasiyet başladığını hissetim.10. Günden sonra ağrılar yok denecek kadar azaldı çok ayakta durursam hafiften hisediyordum. Bi de aşırı terleme gece uyanmalarım vardı sıcak başıyordu. Beslenmenize çok dikkat edin protein ağırlıklı beslenin mutlaka inşallah hayırlı olur tutar embriyonuz

Eşimle bu gece gidip yapsak mı dedik ama korkuyorum da bir yandan
İdrarda çıkıyor benim 8. Gün çizgi ince ama rengi net kırmızıydı hayırlısı olsun inşallah Kan yaptırmayın günüzü bekleyin bence düşük değer olsa üzülürsünüz çünkü hergün artış oluyor şuan düşük çıkar muhtemelen . Hayırlısı olsun güzel haberler alın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…