Transfer sonra 5ci gun kanda hcg cikmadi, normalmidir? Bazilari 5 gun sonra idrarda pozitif cikiyo :(

Gulkizi

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2024
173
23
27
Kizlar dun 5 ci gun embryomun transferi 5ci gundu, hcg kanda cikmadi. Sizce normalidir? Bu sabah 6 ci gunum idrar testide negatifti. Sizce umudumu yitirimmi?

Tüp bebekten henüz hiç anlamıyorum ama çevremde yaptıranlar 10 gün sonra test yapıyordu

Himm aslında 5nci gün embriyosu da tutunma 3 gün içinde oluyor kana ve idrara karışması da 2 3 günü bulsa biraz da olsa çıkması lazım di ama yine de bekleyin benim 5.gun çıkardı

Himm aslında 5nci gün embriyosu da tutunma 3 gün içinde oluyor kana ve idrara karışması da 2 3 günü bulsa biraz da olsa çıkması lazım di ama yine de bekleyin benim 5.gun çıkardı
Cumartesi tekrar kan aldircam 8 ci gunum
Olmus oluyo

Bende az önce verdim 5.günüm ve negatif çok üzgünüm nasıl toparlancam bana akıl verin
Bende daha bugun toparlandim cok kotuydum hala oyleyim kismet degilmis tekrar baslamak istemiyom cok yorucu. Sende sorun nedir? Benim pkos. Artik dogal yontemler denicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…