Transfer negatif

PapatyaHatun34

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2023
160
42
28
Tüp bebek transfer sonrası negatif sonuç alıp ilaçları bırakınca ne kadar sürede adet oldunuz? Malesef perşembe günü sonucu öğrendim ama ilaç kullanmama rağmen lekeler gelmeye başladı kahverengi. Dün sabah ve şimdi de leke gelmiş. Adet olacaksam da bir an önce olayım bitsin modundayım artık. Tecrübelerinize ihtiyacım var

Kan sonucunuzu alana kadar bırakmayın benim 1 haftadan fazla kahverengi lekelenmem devam ediyor çok şükür pozitif perşembe günü kese görmek ın doktorum çağırdı. Kan sonucun yükseliyorsa korkma dedi ama sakın ilaçlarını aksatma kesin kullan dedi

Benim doktorum 10. günde ilaçları bıraktırdı bende dün itibari ile kestim ilacı. Allah tutunmasını isterse ilaç kullanmadan da tutturur umudum o yönde. 2 kere kan aldırdım <0.100 çıktı. Zaten perşembe günü daha ilacı bırakmadan öğle vakitlerin de leke gelmişti önemsemedim ertesi gün tekrar kan aldırdım aynı sonuç oldu. Ama leke bir günlük ped kadar yüzeysel. Ya da adetim ilaç kullanırken sökülmeye başladı zaten aşırı derece de karın ağrım var gelip gelip giden. Umudum yok olsa da sürpriz olur artık hemşire 10 gün içinde adet olacağımı demişti

Hayırlısı olsun inşallah tez vakitte güzel haberler alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…