Transfer İşleminden Hemen Sonra İdrar

Erken gebelik testinde mi yaptn canm bu testini. Markası nedir acaba. 7. Günde idrarda çıkması biraz zor degl mi

Miratech markası cnm. Aynı markayla 11.gün tekrar test yaptim tek çizgi çıktı, aynı gün beta hcg 66 çıktı

Miratech markası cnm. Aynı markayla 11.gün tekrar test yaptim tek çizgi çıktı, aynı gün beta hcg 66 çıktı
Anladm canm erken gebelik testlernden degil yani. 7. Gün idrarda çıkıp 11. Gün çıkmamak nedir Bu testlere de hiç güven olmuyo wala neyseki 7. Günde yapmssn da için rahatlamış bir umut olmuş en azndan

Benim de öyle oldu ya bi sıkıntı oldu mu sizde
Ben transferden çıktım direk lavaboya koştum çünkü 2litre su içmiştim bide doktorun hastaları uzadığı için 1 saat beklemiştim sonra pozitifi gördüm 11 gün sonra

Ben transferden çıktım direk lavaboya koştum çünkü 2litre su içmiştim bide doktorun hastaları uzadığı için 1 saat beklemiştim sonra pozitifi gördüm 11 gün sonra
Tutacak embriyo her türlü tutuyor bende transfer sonrası sadece 20 dk yattım kalktım lavaboya gittim giyindim ve çıktım hastaneden, eve gidincede sadece yorgunluktan 1-2 saat uyudum sonra yatmadım birdaha şükür sonuç pozitif oldu 12 haftayı devirdik bile :)

Maşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Ben pozitifi gördüm ama maalesef sevinemiyorum çünkü 2 gün sonra değerim 42 den 58 e yükselmiş sadece yarın tekrar kan vereceğim bakalım dua edin benim içinde hamilelerin duası kabul olurmuş

Allah razı olsun inşAllah değeriniz artar yarına kadar Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın sanada nasip etsin, malesef tüp bebekte her aşama ayrı korku asla tam anlamıyla sevinemiyoruz hep bir korku ile geçyor günler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…