Transfer 2. Adet geçikmesi

Orkidemiz

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2022
107
49
26
Herkese merhaba acillll lütfen
Yardımcı olur musunuz
Tüp bebek yaptıracağım bahcecide
Opudan 1 hafta sonra adet oldum.
Transfer için 2. Adeti bekledik 1 hafta geçti olmadım lütfen böyle olan var mı yardım eder mi
Çok acil bunaldım

Merhaba. Opudan sonra regl tarihi değişiyor biraz aksama olabilir stres yapmayın zaten adet olduğunuz da gider ilaçlara başlarsınız hayırlısı olsun ✨

Herkese merhaba acillll lütfen
Yardımcı olur musunuz
Tüp bebek yaptıracağım bahcecide
Opudan 1 hafta sonra adet oldum.
Transfer için 2. Adeti bekledik 1 hafta geçti olmadım lütfen böyle olan var mı yardım eder mi
Çok acil bunaldım

Sakin ol.
Bendede öyle oldu.
Maalesef düzensizlik oluyor.

Güzellerim çok teşekkür ederim. Doktor 1 hafta sonra adet sökücü verecek sanırım moralim bozuldu, tüp bebeğe başlamadan da geçilmişti düzenleyici verdi yine aynı 😒

opu ilaçları adet döngüsünü çok etkiliyor maalesef. Yaşadıklarınız çok normal endişe etmeyin.

Aynı konudan bir tane daha açmıştınız size şu mesaji yazdim oradan ;

Aynisini yasadim benimde opu sonrasi 2.adet olamadim. hic düzenleyici ilaç kullanmadim.12 gün gecti dün doktoruma gittim. 1 Yumurtam 17 mm olmus. Benim zaten bir yada 2 yumurta toplaniyo. Cuma gunu tekrar opuya giricem bugün 20 mm olmuş. Endise etme kendi haline bırakmak çok önemli. Vücuda zaman tanımak lazim kendini düzene sokmaya calışıyordur🙏🏻

Bende aynısını oldum 5 gün süren adetim 8 gün sürdü 12 gün sonra tekrar olmuştum. 3 gün sürdü

X