Tranferimin olumlu sonuçlanması hayırlı sağlıklı evladım olması için 70.000 LEM YELİD okur musunuz?

Bitter cikolataa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2017
760
516
Arkadaslar çarşamba günün Allah nasip ederse transferi olacak hayırlı sağlıklı bi şekilde bana tutunmasi icin bana yardım eder misiniz hepbirlikte okuyalım

Allah gönlünüze göre versin inşallah
Ama ben kendin okumalısın diye biliyorum
Benimde yok bebegim banada söylemişlerdi kendin oku diye bende okumuştum ama nasip değilmiş henüz olmadı bebeğim
Ama hiç bir zaman ümidimi kesmedim
Insallah sizinde tedaviniz hayırlısıyla olumlu sonuçlanır

Allahim hayırlısı ile sağlıklı evlatlar nasip etsinbinsallah.bu lem yelidi okurken abdestli ve basortulubolmak zorundamiyiz.nasıl okunuyo.bnde okicam allah kısmet ederse.cvb yazarsanız sevinirim

Allahim hayırlısı ile sağlıklı evlatlar nasip etsinbinsallah.bu lem yelidi okurken abdestli ve basortulubolmak zorundamiyiz.nasıl okunuyo.bnde okicam allah kısmet ederse.cvb yazarsanız sevinirim
Bende tam bilmemekle birlikte abdestli okunursa daha iyi olur diye düşünüyorum çünkü kurandan bir ayet

EuzubillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahimKul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid velem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad” (7 kez okunur)
Lailahe illallahü vahdehû la şerike lehû ehaden sa-medel lem yelid velem yûledvelem yekül lehû küfü-ven ehad” (7 kez okunur)

”LEM YELİD” (Manası: Doğurmamış) okunur. Toplam 70000 adet okunacak.

Abdestli okuyayım madem.icimde kuşku kalmasın.yapmisken tam yapayım.teşekkürler.rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah

Ben genelde abdestli oldun ama olmadığım zamanlarda oldu baya uzun olduğu için bide tel başıma okudum amin inşallah Allah herkesin gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…