Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri traji komik bi olay

tataly

Guru
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2013
61
17
kızlar ben göğüslerimden şikayetçiydim hap kullanmaya başladım işe yarıyo gerçekten ama sadece sağ göğsümde.. sol göğsüm bana mısın demiyo aranızda bu durumu yaşayan var mı? masaj yaparken de sadece sağ göğsümde etkili olmuştu

Son düzenleme:
Galiba bi cok kiside sol gogus daha kucuk benimde oyle cok fark yok ama yinede var yani, sag elimizi daha fazla kullandigimizdan ordaki gogus kaslari daha guclu oluyor ondan mis :)

benimde sol daha küçük herkeste öyle zaten bi göğüs daha küçüktür

teşekkürler :) anneme söyledim hemen genel cerrahiden randevu almaya kalktı ben de çok korktum acaba bi şey mi var diye

teşekkürler :) anneme söyledim hemen genel cerrahiden randevu almaya kalktı ben de çok korktum acaba bi şey mi var diye

Canım benim sol göğsüm sağa göre daha büyük:))))
Kişiden kişiye değişiyor o merak etme büyüyosa sıkıntı yok eşitlenir zamanla sen sağ göğsnü büyütebildğn kadar büyüt:)

Bu arada hangi hapı kullandın isim verebilrmisn?
ve yaş kaçç:))
çokmu soru sordum bee

benımde sağ memiş solu solladı aldı basını gıdıyooooooooooooo

Canım benim sol göğsüm sağa göre daha büyük:))))
Kişiden kişiye değişiyor o merak etme büyüyosa sıkıntı yok eşitlenir zamanla sen sağ göğsnü büyütebildğn kadar büyüt:)

çok büyürse sol tarafa peçeteyle desteklerim artık napıyım

yok ya olur mu öyle şey :) apex kullanıyorum yaklaşık bi aydır ve 20 yaşındayım :)

Hmm bnm için hap daha erken ama bi ismini öğreneyim dedim :)
Gözle görülür büyüme var mı ve ne kadara aldın canım 20li yaşlarda hala göğüs sorunum olrsa kullanırım ( bu arada ben 16yım )

Hmm bnm için hap daha erken ama bi ismini öğreneyim dedim :)
Gözle görülür büyüme var mı ve ne kadara aldın canım 20li yaşlarda hala göğüs sorunum olrsa kullanırım ( bu arada ben 16yım )

yani erkenmiş evet ya farkediliyo :) 50 liraya aldım indirim varmış bi alışveriş sitesinde

yani erkenmiş evet ya farkediliyo :) 50 liraya aldım indirim varmış bi alışveriş sitesinde

öyle canım ama anneminde benim yaşlarında böyleymiş sonra hiç büyümemiş teyzeleriminde öyle
Genetik olmasından korkuyorum en azından bi 75 beden kullanabilsem şükretcem 90 bedende fln gözüm yok yani

öyle canım ama anneminde benim yaşlarında böyleymiş sonra hiç büyümemiş teyzeleriminde öyle
Genetik olmasından korkuyorum en azından bi 75 beden kullanabilsem şükretcem 90 bedende fln gözüm yok yani

kız halaya çeker derler ya moralini bozma belli olmaz hem herşeyin çözümü var :)

kız halaya çeker derler ya moralini bozma belli olmaz hem herşeyin çözümü var :)

ahh canım 3 tane halam var. sadece 1 tanesininki çok küçük diğerleri 90-95 beden.
90 beden takan halamın kızı 12 yaşında ve benimkinden büyük gögsleri var yani o halalarıma benzeseydm bnmde öyle olurdu.
Çok küçük göğüslü halamın kızı ise 20 yşnda bnmki kadar yok göğüsleri:/
Bense anneme benziyorm gögüslermn arası açık ve küçük((((((
Çok istiyorm ya

benim halamın biri küçültmek için ameliyat oldu hala büyük ya şanssızlık bizdeki

mrhaba canım ne kullanıyosun ve işe yarıyomu ne kadar süre kullanman gerek bende bir beden en azından bütümek istiyorum sağlıklımı bu peki ?

canım büyüyolar da kilo alınca keşke oraya gitse çoooook fazla kilo almam lazım büyüsünler diye.. benim anında basenlerime gidiyo malesef...

ahhh ahh evett.
Bak sülalede kalçası poposu beğenilen kız benim ama göğüs yok(
Çok çirkin kızların bile bnmkinden büyük yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…