Trafik kazası yaptık

Çok geçmiş olsun. Motosikletler çok tehlikeli hareketler yapıyor, ekstra dikkat etmek gerekiyor yolda onlara. Hata sizdeymiş ama acaba birden mi çıktı? Yani yola bakıp çıkarken hızlı bir şekilde gelip mi çarptı?

Aynen durmadı. Şimdi de diyor ki alkollüymüş motorcu. Ehliyeti yokmuş. Tutanağı yarın vereceklermiş.
Ehliyeti de olabilirdi,alkolsüz de.
Eşiniz dikkatsiz davranmış üstelik arabada yalnız da değilmiş.
Hem ailenizin hem de motorcunun canına kastetmiş.

43 yaşındayım. 25 senedir araba kullanıyorum. Hayatımdaki en büyük trafik kazasını yaşadım. Maalesef çocuklarımda yanımdaydı.
Öğlen 15 gibi Güllük’ten eve geliyorduk. Arabayı eşim sürüyordu. Ben çocuklarla arkada oturuyordum. Bir motosikletli benim taraftan vurdu. Biz ara yoldaydık. O ana yoldaydı. Geçiş üstünlüğü ondaydı.
Ben çocuklarımı aldım. Önce hastaneye sonra eve geldim. Eşim karakol işlerini hallediyor. Güya motosikletlinin ehliyeti yokmuş ve alkollüymüş.
Eşimin son 3 senede 3. Motosikletli ile kazası. Dikkatsizlik diyor ama bence bu sorumsuzluk. Arabada 2 küçük bebek varken insan 50 kere düşünür.
Bir şeyleri toplamaya çalıştıkça olmuyor. Bu çocukları yolda bulmadım ben. Motosiklet yerine arabada olabilirdi. Kafam yine allak bullak.
Çok geçmiş olsun nihal cocuklarina ve size bişey olmamış şükür :dua: .bu trafik kazalarında ki cezalar daha da yukseltilmeli .. kurallara uymayanların ehliyetine el konulmalı trafiğe çıkmamalı çünkü can meselesi :KK43:

Bizim aracımız da sizinki ile aynı durumda nerdeyse hatta sizin sadece göçük var arabada vakumlama ile düzeltebilir değişen siz ama bizimkinin öyle bı ihtimali bile yok :KK43:

Bazen şukur canımıza bişey olmadı diye dua ediyoruz değil mi :dua: inşallah tekrar yaşamazsınız o korkuyu tahmin ediyorum 😔

Çok geçmiş olsun. Motosikletler çok tehlikeli hareketler yapıyor, ekstra dikkat etmek gerekiyor yolda onlara. Hata sizdeymiş ama acaba birden mi çıktı? Yani yola bakıp çıkarken hızlı bir şekilde gelip mi çarptı?
Labelle ben görmedim ama beklemeden çıktı bence eşim. Motosikletli de duramadı. Mobose kaydına bakacakmış polis. Trafik bu. Bir taraf tehlikeli olsa bile sen temkinli olmalısın. Ama benim eşimin son 3 senede 3. Motosikletli ile kazası. Görmüyor heralde.

Ben çocuklardan sonra o kadar yavaş kullanıyorum ki kaç kere korna yedim. Hızın telafisi yok. Ama yavaş gitmenin var.
Çok geçmiş olsun,haklısın belki ama şuan iyi olduğunuza şükret çocuklarına sarıl sakinleşin onlar da korkmuşlardır :KK43:

Ehliyeti de olabilirdi,alkolsüz de.
Eşiniz dikkatsiz davranmış üstelik arabada yalnız da değilmiş.
Hem ailenizin hem de motorcunun canına kastetmiş.
Bende aynısını düşünüyorum Boniva. Karşımızdaki arabada olabilirdi ve çok daha ciddi sonuçlar doğabilirdi.

Labelle ben görmedim ama beklemeden çıktı bence eşim. Motosikletli de duramadı. Mobose kaydına bakacakmış polis. Trafik bu. Bir taraf tehlikeli olsa bile sen temkinli olmalısın. Ama benim eşimin son 3 senede 3. Motosikletli ile kazası. Görmüyor heralde.
Kesinlikle haklısın, inşallah bu ders olur. Allah korusun.

Çok geçmiş olsun nihal cocuklarina ve size bişey olmamış şükür :dua: .bu trafik kazalarında ki cezalar daha da yukseltilmeli .. kurallara uymayanların ehliyetine el konulmalı trafiğe çıkmamalı çünkü can meselesi :KK43:

Bizim aracımız da sizinki ile aynı durumda nerdeyse hatta sizin sadece göçük var arabada vakumlama ile düzeltebilir değişen siz ama bizimkinin öyle bı ihtimali bile yok :KK43:

Bazen şukur canımıza bişey olmadı diye dua ediyoruz değil mi :dua: inşallah tekrar yaşamazsınız o korkuyu tahmin ediyorum 😔
İlk bir şoka girdim tenceresiz. Ben 25 senedir araba kullanıyorum. İlk defa bu çapta kaza yaşıyorum maalesef çocuklarım da varken. Atletime, saçıma kadar cam girmiş. Ama baktım çocuklar ağlıyor onları kaptığım gibi uzaklaştım.

İlk bir şoka girdim tenceresiz. Ben 25 senedir araba kullanıyorum. İlk defa bu çapta kaza yaşıyorum maalesef çocuklarım da varken. Atletime, saçıma kadar cam girmiş. Ama baktım çocuklar ağlıyor onları kaptığım gibi uzaklaştım.
Haklısın nihal çocuklarınla daha çok ilgilen bu ara çok etkileniyorlar .benim kız kaza anını yaşamadığı halde kaza yaptığımızı duyunca korkarak ağladı .çok etkileniyor çocuklar maalesef :KK43: çok geçmis olsun tekrardan

Ben çocuklardan sonra o kadar yavaş kullanıyorum ki kaç kere korna yedim. Hızın telafisi yok. Ama yavaş gitmenin var.
yavas kullanmak da kazaya sebebiyet verir, belirtilen hizla ve tam dikkat ile, bir de kurallara uyduk mu, en aza indiririz.
Diger tarafın Alkohollü olmasi vs esinin dikkatsizligini kapatmaz ki, sorumsuz şey!

Çok geçmiş olsun Nihal, Allah beterinden korusun. Yaşadığın şoku tahmin edebiliyorum çünkü 2 ay önce başka sürücü yüzünden bizde kaza yaptık. Şükür hızımız yavasti arabada göçük vs oldu. Esin dikkatsiz olabilir ama motorsiklet sürücüleri de karabatak gibi maalesef :KK43:

Çok geçmiş olsun Nihal, Allah beterinden korusun. Yaşadığın şoku tahmin edebiliyorum çünkü 2 ay önce başka sürücü yüzünden bizde kaza yaptık. Şükür hızımız yavasti arabada göçük vs oldu. Esin dikkatsiz olabilir ama motorsiklet sürücüleri de karabatak gibi maalesef :KK43:
Motorcular ve tircilar psikolojik testlerden geçmeli vicdansız olana ehliyet verilmemeli 🥲 bazen zevk alıyorlar vurmaktan

yavas kullanmak da kazaya sebebiyet verir, belirtilen hizla ve tam dikkat ile, bir de kurallara uyduk mu, en aza indiririz.
Diger tarafın Alkohollü olmasi vs esinin dikkatsizligini kapatmaz ki, sorumsuz şey!
Love Türkiye’de ışık kırmızıdan sarıya geçtiğinde dahi kornoya basarlar ama ben önce can güvenliği diye çok temkinli kullanırım. Bak 25 senedir araba sürüyorum. En fazla arabayı sürtmüşümdür. Bu nedir ya. Yaşadığım korkuya mı yanayım. Çocuklarımın tanık olmasına mı? Karşı tarafın yara almasına mı? Boşa kürek çekiyorum.

Motorcular ve tircilar psikolojik testlerden geçmeli vicdansız olana ehliyet verilmemeli 🥲 bazen zevk alıyorlar vurmaktan
Şu an çok öfkeliyim tenceresiz. Tutanağı ve mobese kayıtlarını alırsa bende nasıl oldu daha net anlayabilirim. Ama 2 küçük bebek varken o gaza basarken 50 kere düşünmesi gerekiyor.

X