Trafik kazası yaptık

duruguzel

Only positive vibes 💕
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
7.423
24.568
43 yaşındayım. 25 senedir araba kullanıyorum. Hayatımdaki en büyük trafik kazasını yaşadım. Maalesef çocuklarımda yanımdaydı.
Öğlen 15 gibi Güllük’ten eve geliyorduk. Arabayı eşim sürüyordu. Ben çocuklarla arkada oturuyordum. Bir motosikletli benim taraftan vurdu. Biz ara yoldaydık. O ana yoldaydı. Geçiş üstünlüğü ondaydı.
Ben çocuklarımı aldım. Önce hastaneye sonra eve geldim. Eşim karakol işlerini hallediyor. Güya motosikletlinin ehliyeti yokmuş ve alkollüymüş.
Eşimin son 3 senede 3. Motosikletli ile kazası. Dikkatsizlik diyor ama bence bu sorumsuzluk. Arabada 2 küçük bebek varken insan 50 kere düşünür.
Bir şeyleri toplamaya çalıştıkça olmuyor. Bu çocukları yolda bulmadım ben. Motosiklet yerine arabada olabilirdi. Kafam yine allak bullak.

Eklentiler

• 4DDAA35A-2F46-45C5-82F5-1BBD9B94AB32.jpeg
    4DDAA35A-2F46-45C5-82F5-1BBD9B94AB32.jpeg
    274,5 KB · Görüntüleme: 2.031
  • C5D38E31-AF3A-4C59-A486-E30D2E4CFDE6.jpeg
    C5D38E31-AF3A-4C59-A486-E30D2E4CFDE6.jpeg
    155,7 KB · Görüntüleme: 1.995
Çok geçmiş olsun. Kaza işte, olacağı varsa oluyor. Allah şifa versin. İnşallah motorunun ciddi bir şeyi yoktur? Siz nasılsınız çocuklarla, yara falan yoktur inşallah?
Bende ve büyük kızda sıyrıklar var. Büyük kızın nasıl olduysa kolu morarmış. Belki sarsıntıdan kolu kapıya çarpmıştır. Ben cam yuttum sandım ama hastanede röntgenlerde çıkmadı bir şey. Motosiklette 2 kişi varmış. Onu bile görmedim ben. Çocukları kaptığım gibi taksiye bindim. Hastaneye götürdüm.

Bende ve büyük kızda sıyrıklar var. Büyük kızın nasıl olduysa kolu morarmış. Belki sarsıntıdan kolu kapıya çarpmıştır. Ben cam yuttum sandım ama hastanede röntgenlerde çıkmadı bir şey. Motosiklette 2 kişi varmış. Onu bile görmedim ben. Çocukları kaptığım gibi taksiye bindim. Hastaneye götürdüm.

Ay sizede cok gecmis olsun. Allah korumus hepinizi

X