Trabzon gezisi icin bilgi

zezilo

Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2014
21
0
34
Selam arkadaslar,5.ayin 1'den 7'sine kadar ailemele trabzon gezisi duzenlemek istiyorum..Nereleri gezebilirim ? Ailecek kalabilecegim uygun fiyata bir otel biliyormusunuz ?En uygunu otogara yakin olan bir otel olmasi,ulasim nedeniyle.Ulasim yolari kolaymidir ?yardimlariniz icin cok tskler arkadaslar

Trabzon çok güzel bir secim .. oLdukça gezilecek yerler mümkün .. doğayla birebir ilk olarak söyleyecegım yer uzungöl .. sonrasında sıralama yapacak olursam sümela manastırı .. ve dha nicesi ulaşımı günü birlik turlar vardır .. tabı özel arabayla gıdılmesı ayrı bı zevk .. bende termınale yakın otel oldukca mümkün ulaşım oldukca rahat .. :107:

Cok tesekkur ederim yardiminiz icin,ucak okeylendi' Insallah 5.ayin basinda orda olacagim :)Umarim o tarihde hava durumu duzelir.. Gunu birlik turlari nerede bulabilirim aceba?

balayına trabzona gittik ve karşımıza uzungöl çıktı.resmen cennetin dünyadaki adıymış.orada 15 gün kaldık.doyamadık geçen sne tatilde yine gittik.yine doyamadık bu sene nasipse yine tatile oraya gitcez alıştık oraya harika ya..bungalow evlerde kaldık geceliği 150 tl idi.2 kişilik...cennet motel var orada orası harika bi yer tavsiye ederim :)

Tesekkur ederim'cennet motele bir goz atim cok guzele benziyor tam yesiliklerin arasinda..ama ulasim icin zor olmadimi ?nereleri gezdiniz ?dogrusu tam bilmiyorum ulasim konusunu nasil yapcami arabasiz olacagimiz icin..o yuzden havalimanina ve otogara yakin olsun diye dusunuyordum(trabzon merkez).

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

otogardan sonra oraya giden otobüsler var 20 dakikada seni götürüyorlar.günlük turlarda var.ama açıkçası araba olmayınca ordan başka yere gidemiyorsun :)

otogardan sonra oraya giden otobüsler var 20 dakikada seni götürüyorlar.günlük turlarda var.ama açıkçası araba olmayınca ordan başka yere gidemiyorsun :)

Uzungol otogara 20dakami ?gunluk turlari nerden ayarliyosunuz ??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…