Trabzon burun estetiği Dr Erol Yıldırım Fiyaskosu

zelizmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
7
2
23
Hayatımı karartan doktor revizyon için birçok kez ayrıntılı şekilde anlattım burnumun ucu yuvarlak burun deliğinde asimetri var ince yapılı ucu daha sivri simetrik bir burun istiyorum diye burun istiyorum diye sözde fotoşop programından burun simülasyonu yaptı çizdi böyle yapacam diye beğendim ağrı morluk şişlik olucak mı dedim “biz piezo cihazı kullanıyoruz bizim hastalarımızda ağrı şişlik morluk olmaz dedi 1 hafta önce kapora ile 100 000 tl elden olmak şartıyla para istediler yatırdım.tekrar bişey sormak istedim(ki burun sonucuna bakılacak olursa hiçbişey anlaşılmamış) birdaha soru sorarsan ameliyatını yapmayacağım dedi şok oldum tabii herkes bi kayboldu ücret alındıktan sonra sekreterinden operasyon öncesi benden görüşmesini talep ettim görüşmedi anesteziyi verdiler bi uyandım 3-4 saat sonra fotoğraflar geldi ağlamaya başladım ağrı acı sancı içinde önü bıçak gibi kesilmiş önü top gibi geniş bir burun..ekte paylaşacağım..asistanına planlanan fotoğrafı attım bununla onun ne alakası var diye istediğiniz şekli alır burnunuz dedi(oyun hamuru zannımca) yüzüm şişti gözlerim mosmor burun deliklerim yamuk asistanından doktor beyin görmesini istedim çünkü asla gelip muayene etmiyor 1 gün sonra geldi uzaktan “burnun güzel oldu”dedi gitti muayene yok bişey yok ben eve geçtim giderek ağrım şişlik morluk arttı burnum burnumdaki yamukluk ve nefes almam zorlaştı mesaj atıyorum şu haldeyim siz böyle söylemediniz diye geçiştiriliyor baştan savılıyor atelin çıkarılması için gittim burnum yamuk delikleri eşit değil burun ucunun sağ tarafında çökme varcevaplar şu şekilde “önceki burnun da yamuktu” “önceki burnunun burun delikleri daha fazla asimetrikti””eski burun ucun sağ tarafında da alçaklık vardı” şikayet edeceğim dediğim de ise cevap “ben bütün hastalarımla davalık olabilirim sorun yok” oldu “ben sana teminat vermedim” “hasta onam formunu imzaladın bu konuda çok bi hakkın yok 1 sene sonra hastane masraflarını tekrar ödersin revizyon yaparım bir daha” sonra biraz daha bekle bantlar çıksın dendi ben avukatımla dosyayı hazırladım ama bekliyorum da burnum düzelsin nefes alabileyim diye dua ediyorum gittim bantı çıkardı elime aynayı verdi dedim “yamuk ama eski burnun kadar değil” dedi şaka gibiydi çok kötü bir deneyim gerçekten bu kişiye bir daha nasıl güvenebilirsiniz ki neden sizin yaptığını hatanın bedeli zaman psikoloji maddi olarak ben ödüyorum!!! Şuan hem burun ucu çökmüş sırtı çökmüş hem nefes alamayan hem deburnu yamuk hem maddi manevi zarar görmüş olarak adaleti bekliyorum Uzak durun reklam kokan hareketlerinden etkilenmeyin benim yaptığım hatayı yapmayın
IMG-20240731-WA0038.jpg
IMG-20240731-WA0041.jpg
IMG-20240731-WA0039.jpg
img-20240731-wa0040-jpg.3459718

Eklentiler

• IMG-20240731-WA0040.jpg
    IMG-20240731-WA0040.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 466
Hayatımı karartan doktor revizyon için birçok kez ayrıntılı şekilde anlattım burnumun ucu yuvarlak burun deliğinde asimetri var ince yapılı ucu daha sivri simetrik bir burun istiyorum diye burun istiyorum diye sözde fotoşop programından burun simülasyonu yaptı çizdi böyle yapacam diye beğendim ağrı morluk şişlik olucak mı dedim “biz piezo cihazı kullanıyoruz bizim hastalarımızda ağrı şişlik morluk olmaz dedi 1 hafta önce kapora ile 100 000 tl elden olmak şartıyla para istediler yatırdım.tekrar bişey sormak istedim(ki burun sonucuna bakılacak olursa hiçbişey anlaşılmamış) birdaha soru sorarsan ameliyatını yapmayacağım dedi şok oldum tabii herkes bi kayboldu ücret alındıktan sonra sekreterinden operasyon öncesi benden görüşmesini talep ettim görüşmedi anesteziyi verdiler bi uyandım 3-4 saat sonra fotoğraflar geldi ağlamaya başladım ağrı acı sancı içinde önü bıçak gibi kesilmiş önü top gibi geniş bir burun..ekte paylaşacağım..asistanına planlanan fotoğrafı attım bununla onun ne alakası var diye istediğiniz şekli alır burnunuz dedi(oyun hamuru zannımca) yüzüm şişti gözlerim mosmor burun deliklerim yamuk asistanından doktor beyin görmesini istedim çünkü asla gelip muayene etmiyor 1 gün sonra geldi uzaktan “burnun güzel oldu”dedi gitti muayene yok bişey yok ben eve geçtim giderek ağrım şişlik morluk arttı burnum burnumdaki yamukluk ve nefes almam zorlaştı mesaj atıyorum şu haldeyim siz böyle söylemediniz diye geçiştiriliyor baştan savılıyor atelin çıkarılması için gittim burnum yamuk delikleri eşit değil burun ucunun sağ tarafında çökme varcevaplar şu şekilde “önceki burnun da yamuktu” “önceki burnunun burun delikleri daha fazla asimetrikti””eski burun ucun sağ tarafında da alçaklık vardı” şikayet edeceğim dediğim de ise cevap “ben bütün hastalarımla davalık olabilirim sorun yok” oldu “ben sana teminat vermedim” “hasta onam formunu imzaladın bu konuda çok bi hakkın yok 1 sene sonra hastane masraflarını tekrar ödersin revizyon yaparım bir daha” sonra biraz daha bekle bantlar çıksın dendi ben avukatımla dosyayı hazırladım ama bekliyorum da burnum düzelsin nefes alabileyim diye dua ediyorum gittim bantı çıkardı elime aynayı verdi dedim “yamuk ama eski burnun kadar değil” dedi şaka gibiydi çok kötü bir deneyim gerçekten bu kişiye bir daha nasıl güvenebilirsiniz ki neden sizin yaptığını hatanın bedeli zaman psikoloji maddi olarak ben ödüyorum!!! Şuan hem burun ucu çökmüş sırtı çökmüş hem nefes alamayan hem deburnu yamuk hem maddi manevi zarar görmüş olarak adaleti bekliyorum Uzak durun reklam kokan hareketlerinden etkilenmeyin benim yaptığım hatayı yapmayınEki Görüntüle 3459715 Eki Görüntüle 3459716 Eki Görüntüle 3459717

Eklentiler

• IMG-20240801-WA0020.jpg
    IMG-20240801-WA0020.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 117
Hayatımı karartan doktor revizyon için birçok kez ayrıntılı şekilde anlattım burnumun ucu yuvarlak burun deliğinde asimetri var ince yapılı ucu daha sivri simetrik bir burun istiyorum diye burun istiyorum diye sözde fotoşop programından burun simülasyonu yaptı çizdi böyle yapacam diye beğendim ağrı morluk şişlik olucak mı dedim “biz piezo cihazı kullanıyoruz bizim hastalarımızda ağrı şişlik morluk olmaz dedi 1 hafta önce kapora ile 100 000 tl elden olmak şartıyla para istediler yatırdım.tekrar bişey sormak istedim(ki burun sonucuna bakılacak olursa hiçbişey anlaşılmamış) birdaha soru sorarsan ameliyatını yapmayacağım dedi şok oldum tabii herkes bi kayboldu ücret alındıktan sonra sekreterinden operasyon öncesi benden görüşmesini talep ettim görüşmedi anesteziyi verdiler bi uyandım 3-4 saat sonra fotoğraflar geldi ağlamaya başladım ağrı acı sancı içinde önü bıçak gibi kesilmiş önü top gibi geniş bir burun..ekte paylaşacağım..asistanına planlanan fotoğrafı attım bununla onun ne alakası var diye istediğiniz şekli alır burnunuz dedi(oyun hamuru zannımca) yüzüm şişti gözlerim mosmor burun deliklerim yamuk asistanından doktor beyin görmesini istedim çünkü asla gelip muayene etmiyor 1 gün sonra geldi uzaktan “burnun güzel oldu”dedi gitti muayene yok bişey yok ben eve geçtim giderek ağrım şişlik morluk arttı burnum burnumdaki yamukluk ve nefes almam zorlaştı mesaj atıyorum şu haldeyim siz böyle söylemediniz diye geçiştiriliyor baştan savılıyor atelin çıkarılması için gittim burnum yamuk delikleri eşit değil burun ucunun sağ tarafında çökme varcevaplar şu şekilde “önceki burnun da yamuktu” “önceki burnunun burun delikleri daha fazla asimetrikti””eski burun ucun sağ tarafında da alçaklık vardı” şikayet edeceğim dediğim de ise cevap “ben bütün hastalarımla davalık olabilirim sorun yok” oldu “ben sana teminat vermedim” “hasta onam formunu imzaladın bu konuda çok bi hakkın yok 1 sene sonra hastane masraflarını tekrar ödersin revizyon yaparım bir daha” sonra biraz daha bekle bantlar çıksın dendi ben avukatımla dosyayı hazırladım ama bekliyorum da burnum düzelsin nefes alabileyim diye dua ediyorum gittim bantı çıkardı elime aynayı verdi dedim “yamuk ama eski burnun kadar değil” dedi şaka gibiydi çok kötü bir deneyim gerçekten bu kişiye bir daha nasıl güvenebilirsiniz ki neden sizin yaptığını hatanın bedeli zaman psikoloji maddi olarak ben ödüyorum!!! Şuan hem burun ucu çökmüş sırtı çökmüş hem nefes alamayan hem deburnu yamuk hem maddi manevi zarar görmüş olarak adaleti bekliyorum Uzak durun reklam kokan hareketlerinden etkilenmeyin benim yaptığım hatayı yapmayınEki Görüntüle 3459715 Eki Görüntüle 3459716 Eki Görüntüle 3459717

Hayatımı karartan doktor revizyon için birçok kez ayrıntılı şekilde anlattım burnumun ucu yuvarlak burun deliğinde asimetri var ince yapılı ucu daha sivri simetrik bir burun istiyorum diye burun istiyorum diye sözde fotoşop programından burun simülasyonu yaptı çizdi böyle yapacam diye beğendim ağrı morluk şişlik olucak mı dedim “biz piezo cihazı kullanıyoruz bizim hastalarımızda ağrı şişlik morluk olmaz dedi 1 hafta önce kapora ile 100 000 tl elden olmak şartıyla para istediler yatırdım.tekrar bişey sormak istedim(ki burun sonucuna bakılacak olursa hiçbişey anlaşılmamış) birdaha soru sorarsan ameliyatını yapmayacağım dedi şok oldum tabii herkes bi kayboldu ücret alındıktan sonra sekreterinden operasyon öncesi benden görüşmesini talep ettim görüşmedi anesteziyi verdiler bi uyandım 3-4 saat sonra fotoğraflar geldi ağlamaya başladım ağrı acı sancı içinde önü bıçak gibi kesilmiş önü top gibi geniş bir burun..ekte paylaşacağım..asistanına planlanan fotoğrafı attım bununla onun ne alakası var diye istediğiniz şekli alır burnunuz dedi(oyun hamuru zannımca) yüzüm şişti gözlerim mosmor burun deliklerim yamuk asistanından doktor beyin görmesini istedim çünkü asla gelip muayene etmiyor 1 gün sonra geldi uzaktan “burnun güzel oldu”dedi gitti muayene yok bişey yok ben eve geçtim giderek ağrım şişlik morluk arttı burnum burnumdaki yamukluk ve nefes almam zorlaştı mesaj atıyorum şu haldeyim siz böyle söylemediniz diye geçiştiriliyor baştan savılıyor atelin çıkarılması için gittim burnum yamuk delikleri eşit değil burun ucunun sağ tarafında çökme varcevaplar şu şekilde “önceki burnun da yamuktu” “önceki burnunun burun delikleri daha fazla asimetrikti””eski burun ucun sağ tarafında da alçaklık vardı” şikayet edeceğim dediğim de ise cevap “ben bütün hastalarımla davalık olabilirim sorun yok” oldu “ben sana teminat vermedim” “hasta onam formunu imzaladın bu konuda çok bi hakkın yok 1 sene sonra hastane masraflarını tekrar ödersin revizyon yaparım bir daha” sonra biraz daha bekle bantlar çıksın dendi ben avukatımla dosyayı hazırladım ama bekliyorum da burnum düzelsin nefes alabileyim diye dua ediyorum gittim bantı çıkardı elime aynayı verdi dedim “yamuk ama eski burnun kadar değil” dedi şaka gibiydi çok kötü bir deneyim gerçekten bu kişiye bir daha nasıl güvenebilirsiniz ki neden sizin yaptığını hatanın bedeli zaman psikoloji maddi olarak ben ödüyorum!!! Şuan hem burun ucu çökmüş sırtı çökmüş hem nefes alamayan hem deburnu yamuk hem maddi manevi zarar görmüş olarak adaleti bekliyorum Uzak durun reklam kokan hareketlerinden etkilenmeyin benim yaptığım hatayı
Çok geçmiş olsun. Bundan yaklaşık 5 6 yıl önce rizede üniversite okurken bir arkadaşımın burnunu yapmıştı. Devletteydi o zaman. Bende kendisine yaptırmak istemiştim ama özele geçtiğini duyunca üzülmüştüm. Her işte varmış demek ki bir hayır. Geçen yıl başka bir doktpra oldum ve memnunum. Ama o 4 yıl boyunca bir sürü doktorla görüştüm ve çoğu hastayla nasıl iletişim kurulacağından bir haber. Çoğunun tek derdi para. Ciddenböylelerini görünce en önemli şeyin iletişim olduğunu anladım ve cidden içime sinen birini bulana kadar bekledim. Umarım süreç lehinize sonuçlanır ve böyle doktorlara gereken ceza verilir.

X