TOUCH OF PINK kokusu hiç kalıcı değil..Geri iade etmek zorunda kaldım...

nurer3320

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2010
3
0
geçen tekin acardan touch of pink aldım... ama parfümüm sabah sıkıp iş yerine varıncaya kadar kalıcı olmadı... tekin acara geri götürdüm.. teste göndereceklermiş... sonuç ne olur? daha önce başına böyle bir durum gelen varmı??? yardım edin lütfen..

bu parfüm bana hediye geldi. cidden çok da kalıcı bi kokusu yok.
biraz alakasız gibi olacak ama birkaç sene önce ayakkabı dünyasından parmak arası terlik almıştım, terlik 10 gün falan giydikten sonra tam parmağın arasına gelen yerden koptu. ben de bi tanıdığın tavsiyesiyle götürdüm. almazlar diye bekliyodum ama incelemeye yolladılar ve geri aldılar. hatalı üretimmiş :KK1: ay gayet normal bir terlikti. :KK9:
yani canım bazı markalar adına leke sürdürmemek için böyle şeyler yapabiliyo. maksat müşteri memnun olsun :KK1:

Canım bildiğim kadarıyla Touch of Pink'in kokusu pek kalıcı değil.Bir arkadaşım kullanıyordu yazın.Herhangi bir markayı kötülemek istemem ama nedense ben Tekin Acar'la ilgili hiç iyi şeyler duymuyorum bu ara.Umarım senin durumunu istediğin gibi çözerler.

umarım dediğiniz gibi olur bide bugün armani'nin d&pden son çıkan parfümünü aldım çok daha güzel kalıcı.. :)) tekin acar bakalım napacak :KK43:(( merakla bekliyorum???

geçen tekin acardan touch of pink aldım... ama parfümüm sabah sıkıp iş yerine varıncaya kadar kalıcı olmadı... tekin acara geri götürdüm.. teste göndereceklermiş... sonuç ne olur? daha önce başına böyle bir durum gelen varmı??? yardım edin lütfen..

ben uzun zamandır kullanıyorum hatta en son yurtdışından dönerken freeshop dan almıştım gayet kalıcı hatta durdukça daha güzel kokuyor.belki senin aldığın ürünün serisinde bir sorun vardır yada orjinal değildir çünkü ben tr deki orjinal parfümlere güvenmiyorum hem çok pahalı artı orjinal olmayabiliyor.eğer imkanınız varsa freeshoplardan alın aldırtın boşuna yığınla para vermeyin:KK34:

X