TOSTOS'um emekliyor))::

ghaneli

^AhmetBarışCanan^
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
1.784
10
uzun zamandır giremiyordum forma girsemde yazdıklarınızı okuyup çıkardım kayınvalidemlerin bazı sorunları(sağlık) var
bugün fırsat bulabildim çok mutluyum barış artık emekliyor
okadar güzel bi duyguki allahım isteyen bekleyen herkeze yaşattırır inşallah
biraz burnu tıkalı inşallah ilerlemeden sonaerer:Saruboceq:
inşallah dahah sık sık uğrıycam bundan sonra valla allah sağlık sorunu vermesin hiç kimseye çok zor yaa kaçgündür nelerle uğraşıyoruzz
hepinizi öpüyoruz tostosumla bu güzel duyguyu sizinlede paylaşmak istedima.s

ghanelim çok eçmiş olsun canımm...kuzuşunda emekliyor gözün aydın canımm..allah yürümelerinide gösteriri inşallahh..sevgiler..

teşekkür ederim canım sağol
evet darısı diğerlerinin başına

maşallah barışş paşayaaaa.allah yürüdükleri günleride göstersin hepimizinkilereee...kayınvalıdenede geöiş olsun canımm tez zamanda sağlığına kavuşsun inşallahhh

geçmiş olsun acil şifalar..
emeklemesine başta seviniyorsun da sonra peşinde dolanmaktan yoruluyorsun.. :) allah yardımcın olsun.

gözün aydınmı desemmmm, kolay gelsinmi desemmm :)) ama hayırlı olsun canım

benden de hayırlı olsun dilek ve temennileri canım...ben de çok merak ediyorum nasıl olacak diye.inşallah en kısa zamanda bizde emekleriz.umarım bu günleri de aramayıza.s

gözün aydın canım maşallah oğluşuna... bizim kızda kendini emekliyo zannediyo, ama seri değil. ara sıra da kafasından destek alıp bütün vucudunu ileri doğru attırarak ilerliyo görülmeye değer bi manzara... çok gülüyorum o haline.

çok sevindim cnm
darısı başımıza
inşallah en kısa zamanda iyileşir ayrıca
muuckkk

teşekkür ederim kızlar iyi dilekleriniz için
darısı tüm emeklemeyi bekleyenlerin başına
öpüyorum hepinizi

gözünüz aydın ne kadar güzel inşallah benim bebişiminde o günlerini görürüm,ama daha bize çoook var Allahım yürüdüğü günleride görmeyi nasip etsin...

tebrikler bu arada geçmiş olsun canım benimkide emekliyor bulaşık yıkarken falan hemen mutfağa geliyor benim yanıma durmuyor artık hiç fıldır fıldır geziyor.

ghaneli hakikaten hiç girmiyon bacım geçmiş oldun vede gözün aydın

ghaneli maaş. cnm ne güzel yaa emeklesinler de biraz kucaktan insinler artık kollarım kopuyo devamlı kucak istiyo benimki.........

geçmiş olsun ghanelicim gözün aydın darısı bize ins...

hayirli olsun canim ve gecmis olsun...yurumelerini de goruruz insallah...

cok guzel bir duygu,darisi basiniza..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…