Tost makinesi ve katı meyve sıkacağı için yardım

kızlar tost makinesinde önemli olan plakalarının teflon değil döküm olması ve çıkartılabilip bulaşık makinesindede yıkanabilmesi.bunu bana tost makinesi bakmaya gittiğimde mağazada çalışan kız söyledi.tabi bunlar oluncada fiyat biraz yükseliyor.bu özellikleri taşıyan tefalin bi ürünü var benm bildiğim yeni çıktı fiyatı internette 250 tl civarı sanırım.bunun dışında morphy richards diye bi marka var ben adını pek duymadiğim için sıcak bakmadm başta ama görevli kız pahalı olanların sadece adı var buda aynı özellikleri taşıyor dedi yani plakaları döküm ve çıkartılabiliyor.fiyatıda 150 yada 160tl gibi bişeydi sanırım.sonra araştırdım ve iyi bişeye benziyo tabi kullanmadan bilemeyiz ama.tost makinesi almayı düşünenler bi bakın derim..

bende araştırdım iki ayrı mağazadaki çalışanlar sinbo katı meyva sıkacağını hiç önermediler çabuk bozuluyor dediler,her ikiside king markasını önerdiler aldım 700 watt ve çokta memunum,size kesinlikle öneririm.

peki hangi model canım senin king ?
ben moulinex 5008 e karar verdim ama yakından görmedim ,
o da çok büyükse işime yaramaz..

peki hangi model canım senin king ?
ben moulinex 5008 e karar verdim ama yakından görmedim ,
o da çok büyükse işime yaramaz..

model no: p-1100 majestic,bana göre büyük olsunda işimi görsün,küçükler genellikle wattı düşük oluyor gücü de ona göre az oluyor.Ben gayet memunum sizde bir düşünün sadece fikrimi söylemek istedim canım.

arkadaşım sinbo kesinlikle alma. korkmazada okadar para vereceğine elektronik eşyada bilinmiş bir marka al. bozulsa servis konusunda sıkıntı yaşarsın.

arkadaşım sinbo kesinlikle alma. korkmazada okadar para vereceğine elektronik eşyada bilinmiş bir marka al. bozulsa servis konusunda sıkıntı yaşarsın.

doğru söylüyorsun, sinbodan zaten vazgeçmiştim..
tost makinesine karar veremedim henüz , hem döküm hem tabaka çıkarılır istiyorum da daha bir dükkana gidip bakmışlığım yok..

canım tost makinesi olarak tefal versatilis modelini önerebilim henüz bir haftadır kullanıyoruz fakat çok memnunuz.Yalnızca tost ve gözleme yapmayı denedim ızgara yapmadım henüz pişirme halkalarını da kullanmadım (yumurta için) plakaların tersi düz plaka yani gözleme flan yapmak için ve halkaları kullanmak için fakat gözleme yapışını beğenmedim çok yavaş pişiyor ve sert oluyor.
ama bunun adı tost makinesi kendi işini görsün dersen tost için öneririm :)
'bebekkafa' nın gösterdiği arçeliğin de modeli görüntüsü çok hoş şık duruyor aynı görüntüde olan bir de bekonun tost makinesi var oda 170 lira. kendi çeyizime alacağım zaman o model almak isterim tezgahın üzerinde güzel durur sade.
tefali şuan annemin kullanması için eve aldık şimdilik memnunuz.
Şimdiden sağlıklı huzurlu günlerde kullan inşallah..

canım tost makinesi olarak tefal versatilis modelini önerebilim henüz bir haftadır kullanıyoruz fakat çok memnunuz.Yalnızca tost ve gözleme yapmayı denedim ızgara yapmadım henüz pişirme halkalarını da kullanmadım (yumurta için) plakaların tersi düz plaka yani gözleme flan yapmak için ve halkaları kullanmak için fakat gözleme yapışını beğenmedim çok yavaş pişiyor ve sert oluyor.
ama bunun adı tost makinesi kendi işini görsün dersen tost için öneririm :)
'bebekkafa' nın gösterdiği arçeliğin de modeli görüntüsü çok hoş şık duruyor aynı görüntüde olan bir de bekonun tost makinesi var oda 170 lira. kendi çeyizime alacağım zaman o model almak isterim tezgahın üzerinde güzel durur sade.
tefali şuan annemin kullanması için eve aldık şimdilik memnunuz.
Şimdiden sağlıklı huzurlu günlerde kullan inşallah..

saol canım,
ben çok şey istiyorum heralde çünkü tabakaları teflon değil de döküm olsun istiyorum öyle bir modele rastlamadım henüz..

Son düzenleme:
tost makinesinde arzum tostcu derim canım katı meyve sıkacagında ise simbo nun arkdaşım kullanıyor aşırı derece çok yüsek sesi var elektirkli süpürge gibi ses çıkarıyor:)))

sanırım katı meyve sıkacaklarının tümü sesli çalışıyor..geçen nette bosh marka çalıştırıyordu biri videoda aynı dediğin gibi ondan da motor gibi ses geliyordu..moulinex 5008 ya da arzum mela plusta da aynı şekilde gürültü oluyor mu acaba ?

BEn simbonun hiç birşeyini almam. Tost makinamı Arzum 79,00 TL aldım. Katı meyve sıkacağı almadım çünkü annem büyük mutfak robotu almıştı onun özellikleri içinde var. Ama yakın zamanda kayınvaldeme aldık King 159,00 Tl falandı carrefourdan.

Eklentiler

• $18122009327251327251.jpg
    $18122009327251327251.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 101
X