Tosbaama kavuştum 05.02.09

amanıııın vidi de tosbaaasına kavuştuu :) allah analı babalı büyütsün canım sağlıkla inşallah...

ayyy ayyyyyyyyy annesiiiii ne tatli bu oglan böyleeeeeee massallah cnm ikinizede :nazar: :nazar: :nazar:
cnm benim suanda karnim agriyor okuyamadim hikayeni sadece bebisin fotosuna baktim rabbim nazarlardan korusun ikinizide
sana benziyor annesi bu bebis :nazar: saglicakla büyüt cnm tosununu :))

tebrikler canım allah analı babalı büyütsün gerçekten 41.5 kere maşşallah oğluşun tosunu pek güzel bi bebek.anlattığına göre kolay bi doğum gibi okudum ama tabi yaşayan daha iyi bilir.allah bizede böle doğumlar nasip etsin.

bide canım şunuda merak ediyorum ben pek alakası yok belki ama ben oğlumun cicileri yavaş yavaş tamamladım ve çantasını hazırlamaya başlıcam bu hastane çıkışı setlerini tam takımmı koydun hastane çantana benim aldığım takım 10lu hepsinimi kullanıyorlar bebiş için çok fazla kalabalık götürmek istemiyorum çantayı o yüzden sordum canım tecrübeli bi anne olarak beni biraz aydınlatırmısın tekrar tebrikler:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

hülyacim cnm okudum sonunda hikayeni walla cok güzel ,sanirim kolay bi dogum olmus massallahh
derinin dedigi gibi walla insani doguma özendiriyor senin hikayen :CüvCüv: eee sende dogum yaptigina göre sira bize gelebilir dimi cnm arkadasim sira beklemekten bi hal oldum walla .....
esinle seni tekrar tebrik ederim hayatim Rabbim yavrunuzu size bagislasin

Çok heyecanlı ya zaman azaldıkça insan kendini sizin hikayelere yerleştşrşyo daha çok heyecanlanıyo. Allah bize de kolay doğumlar nasip eder inşallah. Tebrik ediyorum Allah analı babalı büyütsün. :nazar:

Allah analı babalı büyütsün darısı tüm anne olmak isteyenlerin başına inşallah :teselli:

maşallah minik rambo gibi :nazar:

gözünüz aydın Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah

gözün aydın çok tatlı maşallah nazar değmez inşallah :nazar:

Vidicim,
Masallah bebısıne hıkayenı okudum ve bebısının resmını de koyman hos olmus canımm
Allah analı babalı buyutsun.
Masallah bebısıne normal dogum yapman ıse ayrı bır cesaret valla.
Allah nazarlardan saklasın hayırlı bır evlat olsun ısallah...

canım tekrar tebrikler Allah analı babalı büyütsün gözlerim doldu senin sıpayı görünce benim yerime de kokla tosbaayı

canım gözün aydın allah analı babalı sağlıkla huzurla büyütmeyi nasip etsin oğluşunuuuu hayırlı evlat olur inşallah darısı başımız inşallah bende normal doğurabilirimmmmmm

maşallah. kara kafalı tosbaaan çok tatlı maşallah . Allah analı babalı büyütmek nasip etsin .:nazar::nazar:

bebisin cook tatli MASALLAH Allah anali babali saglikli buyutsun. tebrikler.

hülyacım tebrikler.. maşallah bebeğine allah analı babalı büyütsün inşallah.. darısı başıma hala bekliyoruz biz :KK43:(

allah analı babalı büyütsün inaşşalh arkadaşım,bende nisan annesi olacam nasipse ve normal doğumu düşündüğüm içinde bana moral oldu,oy yerim onu ben popişi öp bizim yerimizede

ne zaman gelcek ne zaman gelcek derken,oğluş tam 40. haftasını dolurduğu gün aramıza katıldı teyzeleri.
çarşamba günü alışveriş sırasında bi sıcaklık hissetmiştim,doktora gittiğimde doğumun başladığını öğrendik,ama sancılarım olmadığı için eve geri geldik ve sabahı beklemeye başladık.sabah 9 da kontrole gittik,rahim ağzının %80 inceldiğini söyledi doktor ve hastaneye yatışımız yapıldı.öğleden sonra sancılarım iyce artmaya başladı.sabah ilk muaynede açılma 2 cm idi,ebe en zor kısmının 4cm açılma anı olduğunu,eğer o kısmı atlatırsam gerisinin daha rahat olacağını söyledi.saat 16 civarı artık iyice dayanılmaz hale gelmişti,ne olur epidural yapalım demeye başladım ama zaten açılma 8 cm ulaştığı için gerek olmadığını söylediler.odada rahat sancı çekemediğim için doğumhaneye çıkarttılar.doğumhanede bebeğin başının aşağıya dah açabuk inmesi için plates topunun üzerine oturmamı ve zıplamamı istediler çok eğlenceliydi kızlar,üstelikte rahatlatıcıydı:))
neyse top işe yaradı ve doğum masasına geçtim,doktor çağırıldı,ve başladı talimatlar,ıkın dinlen falan diye.bu arada doğuma ablamda girdi video çekimi için,buda bana çok iyi geldi.
doktorum ve ebemde sağ olsunlar acayip gaz verdiler ama gerçekten bi an yapamıcam diye çok korktum.vee son 2 ıkınmada kara kafalı bi oğlan geliyor hadi dediler..saat 18.16da tosbaam dünyaya gelmişti..muhteşem bi duyguydu,Allahım tüm isteyenlere yaşatsın bu duyguyu..
ve kara kafalı tosbaamın resmi teyzeleri
dsc01697tv9.jpg

ay bu tosba çok çirkin :nazar: yerimseniben

Allah analı babalı büyütsün canım.....

Canım oğluşlar aynı tarihte dünyaya geldiler ama seninki saat farkıyla abi oldu hayırlı uğurlu olsun tatlım öpüyorum

X