Tosbaama kavuştum 05.02.09

vidi

SMYRNA(hülya)
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2008
2.031
0
42
ne zaman gelcek ne zaman gelcek derken,oğluş tam 40. haftasını dolurduğu gün aramıza katıldı teyzeleri.
çarşamba günü alışveriş sırasında bi sıcaklık hissetmiştim,doktora gittiğimde doğumun başladığını öğrendik,ama sancılarım olmadığı için eve geri geldik ve sabahı beklemeye başladık.sabah 9 da kontrole gittik,rahim ağzının %80 inceldiğini söyledi doktor ve hastaneye yatışımız yapıldı.öğleden sonra sancılarım iyce artmaya başladı.sabah ilk muaynede açılma 2 cm idi,ebe en zor kısmının 4cm açılma anı olduğunu,eğer o kısmı atlatırsam gerisinin daha rahat olacağını söyledi.saat 16 civarı artık iyice dayanılmaz hale gelmişti,ne olur epidural yapalım demeye başladım ama zaten açılma 8 cm ulaştığı için gerek olmadığını söylediler.odada rahat sancı çekemediğim için doğumhaneye çıkarttılar.doğumhanede bebeğin başının aşağıya dah açabuk inmesi için plates topunun üzerine oturmamı ve zıplamamı istediler çok eğlenceliydi kızlar,üstelikte rahatlatıcıydı:))
neyse top işe yaradı ve doğum masasına geçtim,doktor çağırıldı,ve başladı talimatlar,ıkın dinlen falan diye.bu arada doğuma ablamda girdi video çekimi için,buda bana çok iyi geldi.
doktorum ve ebemde sağ olsunlar acayip gaz verdiler ama gerçekten bi an yapamıcam diye çok korktum.vee son 2 ıkınmada kara kafalı bi oğlan geliyor hadi dediler..saat 18.16da tosbaam dünyaya gelmişti..muhteşem bi duyguydu,Allahım tüm isteyenlere yaşatsın bu duyguyu..
ve kara kafalı tosbaamın resmi teyzeleri
dsc01697tv9.jpg

ben nisan annesiyim sizleri uzun zamandır takip ediyodum Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin kara kafalı oğlunu darısı bizlerin de başına:)

vidi canım hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün darısı başımıza artık:) doğumu nerden yaptın merak ettim?

vidi canım hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün darısı başımıza artık:) doğumu nerden yaptın merak ettim?

teşekkürler canım hayırlısıyla darısı başınıza, doğumu bakırköyde ethica incirli hastanesinde yaptım

cicekcicek canım teşekkürler,darısı başına sağlıkla inşallah

gözünüz aydın canım rabbim uzun ömürler versin inşallah....

tebrik ederim canım allah yavrunu hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde büyütmeyi nasip etsin darısı bizim başımıza

çok güzelmiş maşşallah kara oglun saglıkla büyüyüsn inşallah
hayırlı birşekilde darısı bizlerinde başına

hülyacım canım allah tamamını erdirsin hiç ayrılmayın inşallah.no nu bilmedigim için arayamadım cok aramak istedim ama olmadı.neyse kokla o sıpayı benim yerime :)

ne güzel bi doğum hikayesi..
darısı bekleyen anne adaylarına olsun inşAllah..
oğlunla sağlıklı mutu uzun ömür versin Allah..

hülyacım tebrikler allah analı babalı büyütsün canım çok tatlı oğluşun maşşallah ona

Hülya canım ne kadar duygulandım ve cesaretlendim normal doğum için tosbaan çok tatlı maşşallah .Yumuk yumuk allah güle güle büyütmek nasip etsin .kendine çok iyi bak bizler için ettiğin dualarada ayrıca teşekkürler .kokla bebeişini bizler için de.öpüyoruz kocaman

oyyyy maşallah kara kafalı tosbanaa.. seni ve bebşini tebrik ederim canım Allah analı babalı büyütsün, ömürboyu mutlululuklar diliyorum eşinle bebişinle birlikde tüm güzellikler sizin olsun..:emir_bebek:

vidiii ne kadar saçlı bir bebek maşallah, mide yanmalarına nasıl dayandın, bu saça epeybir mide yanması çekmişsindir, bir de iri gibi duruyooo, nasıl çıkarttın ayol bunu orandan,,,,

tebrikler Allah analı babalı büyütsün

oyy cnm 41 kere maşallah ne güzel bir bebek
doğumun güzel geçmiş kolay olmuş sanırım darısı bizlerin başına inşallah

Canım benim Allah analı babalı büyütsün çokk tebrik ederim

vidicim beişin çok tatlı masallah erkek bebek olmasa tokalar takılcak valla kara kafasına allah esınle bebişinle uzun sağlıklı mutlu bır omur nasıp eder ınsallah dur bende yarın sabah sana guzel şöööleee sarışın bir gelin doğuramda kertelim

canım benimmmm....Allahım ne tatlı bi şey bu maşaallaahhhhh....sütün bol olur inşaallah....tebrik ediyorum hülyacım...Allah analı babalı büyütsün...kendine de bebeğine de çok iyi bak..

Hülyacım canım
güzel bir doğum geçirmiş olmana sevindim
tosbaan çok tatlı maşallah allah bağışlasın
sağlıklı, mutlu huzurlu ve uzun ömürlü olsun
senin de sütün bol olsun canım

X