Toplanıınn Eyy Çizgisi Silik Arkadaşlar 💕

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bebikoo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2024
546
126
Size başımdan geçen olayı bahsedeyim belki aynı durumu yaşayanlar bir nebze rahatlar.
*Adetime 3 yada 4 gün kala test yaptım negatif çıktı ve umudumu yitirip adet günümü bekledim. Geldi çattı o gün ama bir türlü adet olmadım, sancısını da çekiyorum bir yandan. Ha oldum ha olucam diye 3 günü geçirdim. Böyle sürekli bir ağrı değil arada bir hissettirip kesiliyor. 1 ay öncesinde yine ağrılarımla hamilelik mi diye koşturup acile gitmiştim kistim olduğunu söyledi doktor (çok baskın ağrılardı) bende kadın doğuma gittim 1 cm gözüküyor adetin 2.günü gel kaybolup kaybolmadığına bakalım dedi. Beni panik aldı tabii hala adet olmuyorum kist için randevu da alamıyorum. Neyse 3.gecikmenin sabahı yani dün testi yaptım 5 dk içinde bir şey çıkmadı geri uyudum. 2 saat belki tam bilmiyorum o süre içinde uyanıp bir baktım silik bir çizgi var(Fotoğrafı attım, aşağıda) Hatta buradaki kızlar üzerine su damlat gerçekse silinmez demişler bir kaç konuda. Aklıma o geldi hemen su damlattım ve geçmedi. Kuruma çizgisi gibi de değil bariz kırmızı çizgi. Yaptığım hiçbir testte böyle bir sonuç görmediğim için ümitlendim ve bugün kan verdiğimde hamile olduğumu gördüm ❤
Belirtilerime gelecek olursak;
-Hala devam eden beyaz akıntı
-Aşırı iştah açılması, yemekten 1 saat sonra karnım kazınmaya başlıyor.
-Kilo artışı, sabit kiloda olan biriyim ve şu 3 4 gündür kilomun 1 üstü yada 2 üstünde gidip geliyorum.
-Karnımın şişmesi, pantolonlarımın düğmesi artık kapanmıyor. Mom jean pantolon giyiyorum ve dar pantolon gibi sıkıyor. Hatta düğmelerini açık geziyorum🙈
-Mide ekşimesi, çok nadir oldu ama özellikle gece olması dikkatimi çekmişti.
-Uykulu hal, özellikle 2 gündür öğlen uykusu yapıyorum ve kendimi çok yorgun hissediyorum.
-Sık idrara çıkma, çıktığımda dolu dolu yapıyorum.
Belirtilerim bunlar, kendini tanıyan biri gerçekten kendindeki değişimleri çok net görüyor. Ben kilo artışımdan belki diye geçirdim içimden ama kan verene kadar hiç kesin olamadım. Umarım faydası dokunan bir konu olur ve benim gibi mutlu haberlere vesile olur 💕 Gönlümüzdeki hayırlıysa inşallah gerçekleşir, Allah kalbi güzel evlatlar, hayırlı evlatlar nasip etsin. 🌸👣

Size başımdan geçen olayı bahsedeyim belki aynı durumu yaşayanlar bir nebze rahatlar.
*Adetime 3 yada 4 gün kala test yaptım negatif çıktı ve umudumu yitirip adet günümü bekledim. Geldi çattı o gün ama bir türlü adet olmadım, sancısını da çekiyorum bir yandan. Ha oldum ha olucam diye 3 günü geçirdim. Böyle sürekli bir ağrı değil arada bir hissettirip kesiliyor. 1 ay öncesinde yine ağrılarımla hamilelik mi diye koşturup acile gitmiştim kistim olduğunu söyledi doktor (çok baskın ağrılardı) bende kadın doğuma gittim 1 cm gözüküyor adetin 2.günü gel kaybolup kaybolmadığına bakalım dedi. Beni panik aldı tabii hala adet olmuyorum kist için randevu da alamıyorum. Neyse 3.gecikmenin sabahı yani dün testi yaptım 5 dk içinde bir şey çıkmadı geri uyudum. 2 saat belki tam bilmiyorum o süre içinde uyanıp bir baktım silik bir çizgi var(Fotoğrafı attım, aşağıda) Hatta buradaki kızlar üzerine su damlat gerçekse silinmez demişler bir kaç konuda. Aklıma o geldi hemen su damlattım ve geçmedi. Kuruma çizgisi gibi de değil bariz kırmızı çizgi. Yaptığım hiçbir testte böyle bir sonuç görmediğim için ümitlendim ve bugün kan verdiğimde hamile olduğumu öğrendim ❤
Belirtilerime gelecek olursak;
-Hala devam eden beyaz akıntı
-Aşırı iştah açılması, yemekten 1 saat sonra karnım kazınmaya başlıyor.
-Kilo artışı, sabit kiloda olan biriyim ve şu 3 4 gündür kilomun 1 üstü yada 2 üstünde gidip geliyorum.
-Karnımın şişmesi, pantolonlarımın düğmesi artık kapanmıyor. Mom jean pantolon giyiyorum ve dar pantolon gibi sıkıyor. Hatta düğmelerini açık geziyorum🙈
-Mide ekşimesi, çok nadir oldu ama özellikle gece olması dikkatimi çekmişti.
-Uykulu hal, özellikle 2 gündür öğlen uykusu yapıyorum ve kendimi çok yorgun hissediyorum.
-Sık idrara çıkma, çıktığımda dolu dolu yapıyorum.
Belirtilerim bunlar, kendini tanıyan biri gerçekten kendindeki değişimleri çok net görüyor. Ben kilo artışımdan belki diye geçirdim içimden ama kan verene kadar hiç kesin olamadım. Umarım faydası dokunan bir konu olur ve benim gibi mutlu haberlere vesile olur 💕 Gönlümüzdeki hayırlıysa inşallah gerçekleşir, Allah kalbi güzel evlatlar, hayırlı evlatlar nasip etsin. 🌸👣
Benimkilerle çok benzer, yarın bende tekrarlıyacağım, çok saol ❤️

Çok silik gördüm canım var gibi 2 güne takrarla koyulaşınca kan ver inşaAllah 🥰

Tabii ki 🙏 Bir tedavi mi görüyorsunuz yoksa normal mi olmuyor
Hormonlar normal tüpler açık histeroskopi oldum 4 aşılama geçmişim var sperm testlerimiz de iyi olmasına rağmen malesef olmuyor 2 aydır bıraktım ilaçları iğneleri artık çok yoruldum sürekli hormon yükledim vücuduma 😟 Doltorlar sebepsiz infertilite diyor 😢

Hormonlar normal tüpler açık histeroskopi oldum 4 aşılama geçmişim var sperm testlerimiz de iyi olmasına rağmen malesef olmuyor 2 aydır bıraktım ilaçları iğneleri artık çok yoruldum sürekli hormon yükledim vücuduma 😟 Doltorlar sebepsiz infertilite diyor 😢
Allah yardımcın olsun, insanı aslında doktorlarda yoruyor. Kimisi moral bozarak konuşur ümit bile etmene fırsat vermezler. Başka doktora gidin dicem ama yeterince gezilmiş zaten anladığım kadarıyla.

Allah yardımcın olsun, insanı aslında doktorlarda yoruyor. Kimisi moral bozarak konuşur ümit bile etmene fırsat vermezler. Başka doktora gidin dicem ama yeterince gezilmiş zaten anladığım kadarıyla.
Onlarca doktora gittim ben prof. Kadar yani artık onları da geçtim otlar percemler bilmediğim şeyleri içtim şimdi biraz salayım dedim artık kaynanam vs çok baskı yapıyor bebek diye sanki elimde olan birsey

Onlarca doktora gittim ben prof. Kadar yani artık onları da geçtim otlar percemler bilmediğim şeyleri içtim şimdi biraz salayım dedim artık kaynanam vs çok baskı yapıyor bebek diye sanki elimde olan birsey
Ah kendi yaşamadıkları durumda o kadar rahatlar ki. Boşverr, duymazdan gel. Eşin biliyor sen biliyorsun gerisi önemli değil.

kızlar merhaba acil yardıma ihtiyacım var.. 1 buçuk senedir uğraşıyoruz bende pcos var ve 9 ocak son günüm 8 şubat regli olmam gereken gün ve 9 şubatta hemen kan verdim sonuç 0.6çıktı tam 7 gün gecikiyodumki dün biraz lekelenmem oldu bugün tekrar kan vericem ama böyle bir durum yaşayan var mı geç döllenme olabilir mi?

kızlar merhaba acil yardıma ihtiyacım var.. 1 buçuk senedir uğraşıyoruz bende pcos var ve 9 ocak son günüm 8 şubat regli olmam gereken gün ve 9 şubatta hemen kan verdim sonuç 0.6çıktı tam 7 gün gecikiyodumki dün biraz lekelenmem oldu bugün tekrar kan vericem ama böyle bir durum yaşayan var mı geç döllenme olabilir mi?
Ben burada da anlattığım gibi 3. günümde geç çıkan çizgiyle öğrendim. Sürekli kan vermek değil de test yapıp çizgiyi görünce kan vermek daha sağlıklı. Tabii sizin durum daha farklı şimdi düzensiz ve lekelenmeli adet kist de olabilir doktorum bana öyle demişti 1 cmlik kist görmüştü. Muayene olmanızı tavsiye ederim tabii ki her şey hamileliğe yoruluyor ama yanında başka şeyler olma olasılığını da unutmayalım.

Kızlar bakarmısınız

Eklentiler

• IMG_20240218_122411.jpg
    IMG_20240218_122411.jpg
    206,9 KB · Görüntüleme: 167
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X