Gebeliğe Hazırlık Tombişlişe Veda. Gebeliğe Merhaba.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde düşmüş ama gitmiyor. Bebek çalılmaları olmasa şu malum zayıflama haplarından kullanacağım ama hamile olabilirim korkusu var. Tedavi görüyorum bir sürü hormon iğnesi hapı kullanıyorum onlarda etkiliyor sanırım[/QUOTE]
Ben başka ilaç kullanmıyorum sadece gebelik icin on hazirlik folik asit başladım yeni ama ne bilim bu ara durdu nedense ama biraz istahim acildi2 sanki folik asit istah aciyor mu ki ya bi ara b12 ignesi kullanmistim o zmn da cok istahim acilmisti

Kızlar kilo ha.mile kalmaya engel değil sadece hamile kalınca diğer aylarda zorlanma tansiyon şeker vs oluşabiliyor

Ben başka ilaç kullanmıyorum sadece gebelik icin on hazirlik folik asit başladım yeni ama ne bilim bu ara durdu nedense ama biraz istahim acildi2 sanki folik asit istah aciyor mu ki ya bi ara b12 ignesi kullanmistim o zmn da cok istahim acilmisti[/QUOTE]
İmom omega bende kilo yaptı canım. İki kutu kullandım ikisinde de kilo aldım kutuları yarım bıraktım. Hatta hamileydim 12 kilo aldım erken doğum ysptım ikizlerim kaybettim. Doğumdan sonra 72 oldum imom omega içtim 76 fırladım şimdi gitmiyor. Bende pco var bebek için tedavi görüyorum yumurta olusmuyor

İmom omega bende kilo yaptı canım. İki kutu kullandım ikisinde de kilo aldım kutuları yarım bıraktım. Hatta hamileydim 12 kilo aldım erken doğum ysptım ikizlerim kaybettim. Doğumdan sonra 72 oldum imom omega içtim 76 fırladım şimdi gitmiyor. Bende pco var bebek için tedavi görüyorum yumurta olusmuyor[/QUOTE]
İki defa hamile kaldım ikisinide 72 ile kalabildim.

Kızlar bende varım pko var 1.68 boyum 67 kiloyum ama doktor bi 5 kilo versen cok rahat hamile kalirsin dedi evlendigimde 60 kiloydum bir yilda 7 kilo aldim

ben tombiklişe veda edemeden gebeliğe merhaba dedim sanırım kuzum

Canıımmmm seninle aynı belirtilerimiz vardı sana dedim beeeennn sen kesin hamilesin benimki üşütme diye. Senin belirtilerin çok barizdi. İnşallah kanda da güzel sonuçlar alır keseyi görürsün Canım Kasık ağrıların nasıl devam ediyor mu

Bir cvp bile yazmadnz araya kaynadm sanırım

Adet sancısı çekiyom kuzum dünden beri 11 gün olmadığını bilmesem şu dk adet olcam derim. yarın gidicem kan vermeye inşallah koca bi sısıfır görmem albi markayla yaptım bilmiyorum güvenilir mi

Ben de şu an 97 kiloyum. Bana da doktorum kilo verirsen senin için daha iyi hamilelikten sonrasında en azından şu an olduğun kiloya gelmeni isterim dedi doktor. Birlikte çok rahat başarabiliriz bence hatta biz biraz daha tombul olduğumuzdan daha şanslıyız başlangıçta daha hızlı kilo verebiliriz yeter ki dikkat edelim İnsülin direncine baktırdınız mı peki?

2 3 aydır deniyoruz
Benim daha ilk ay denememde başıma gelmeyen kalmadı. İlk doktora gittim yaşın genç dedi 28 yaşındayım bu arada. Kilo engel olmaz ama verirsen iyi olur ben bir engel görmüyorum test yapmaya gerek Yok bir yıl dene gel dedi bunu söyleyen doktor bir hafta önce derdi bunu. Sonra bu hafta inanılmaz derece kasık ağrım olunca başka doktora gittim keşke aynı doktora gitseydim. Gittiğim doktor pco gördü işte önce kesinlikle kilo ver dedi bu kiloyla hamile kalma dedi. Zaten çocuğun olması zor dedi. Beni bir üzdü bu sefer başka doktora gittim. İdrar yolu enfeksiyonu dedi antibiyotik yazdı. Böyle lanetli bir haftasonuydu yani.

Benimde düşmüş ama gitmiyor. Bebek çalılmaları olmasa şu malum zayıflama haplarından kullanacağım ama hamile olabilirim korkusu var. Tedavi görüyorum bir sürü hormon iğnesi hapı kullanıyorum onlarda etkiliyor sanırım[/QUOTE]

Zayıflama hapını duymamış olayımm. Güzel güzel sağlıkla kilo verelim. Bebek için gösterdiğimiz iradeyiii kilo vermek için de gösterebiliriizzz

Kızlar bende varım pko var 1.68 boyum 67 kiloyum ama doktor bi 5 kilo versen cok rahat hamile kalirsin dedi evlendigimde 60 kiloydum bir yilda 7 kilo aldim
Merhaba pco belirtileriniz neler acaba? :) ben bunu dün duydum da. Neler yapıyorsunuz bilgilerinizi benimle paylaşabilir misiniz

Benim kendi kadın doğum uzmanım kilo konusunda hiçbirşey demiyor. Bir düşük bir erken doğumu var araştırmak için tıp a gittim prof kesinlikle kilo ver diyor veremediğim içinn tekrar gitmedim biliyorum kilo ver diyecek

Evet bana da dediler yaa ama ben kilo verene kadar ohooo kalsam hamile dikkat etsem sonra çocuk olduktan sonra komple versem nolur sanki :) yine de amacım sağlıklı beslenmek bebeğim şekerin Abur cuburun içinde olsun istemiyorum. Doktorunuz kim bu arada İstanbul’da mısınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…