tokatta,amasyada ve samsunda bulunan hamişler bu topicte bulusalım:))

AGNES

oğlum kollarımda :))
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2009
1.144
4
slm arkadaslar,16+5 gunluk hamıleyım ve tokatta yasıyorum yenı evlıyım yenı buralarda kımsecıklerı tanımıyorum gelın bu topicte bulusalım:)))

mrb bende 20+3 günlük hamileyim prensesimiz yolda ve 8 aylık hamileyim samsnda yasıyorum buraya gelin geldim simdiden tanışasağımıza memnun oldumm bunlar sizzin icinnn a.s.

Hosgeldın canım allah bagıslasın...samsunda abımler var cok guzel bır sehır

merhaba arkadaşlar bende aslen samsunluyum ama görev icabı amasya merzifonda oturuyorum 39+2 kızımızı sabırsızlıkla bekliyoruz

merhaba arkadaşlar bende aslen samsunluyum ama görev icabı amasya merzifonda oturuyorum 39+2 kızımızı sabırsızlıkla bekliyoruz

hosgeldın....a.s.masallah canım allah bagıslasın yavrunu allah ım saglıklı bır sekılde...amasyada arkadaslarım cok sureklı gezmek ıcın gelırız

hoşbuldum canım amin inşaallah hepimiz sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız yavrularımızı

amin saol canım bende 2 gun once bebısımın hareketlerı hıssettım sankı cok heyecanlandım ...

kısss yakaladım senii napıodun sen burda bakıım?canım bende msn yok malum doğuda olunca dün yazamadım sana memlekete gidince görüşürüz ordan ok?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…