Bölgesel İncelme Titreşimli zayıflama kemeri kullananların paylaşım alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
bu arada ben cosfer ab tronic aldım hepsi burada da %60 indirimdeydi.link sanırım yasak sen bu ismi girersen zaten karşına çıkacaktır.hem en çok satan kemerde buydu hepsi buradada

arkadaşlar bu zayıflama kemerin 2 cesidi var 1. sauna etkili terleterek zayıflatıyo 2. de titresimli hangisi ıı olur sızce 2 yıl once sezaryanla dogum yaptım ve dogumda kalan kılom var onu vermek ıstıyorum bunlardan hanıgı ıı olur benım ıcın... bılen vasa lütven yarcımcı olsun..

arkadslar bende bugun aldım inceltici kemerden fiyatı da uygun kargo dahil 53 e geldı siparişi verdiginizin ertesi günü geliyor ama okudum okudum farklı kemerlerden bahsediyorlar içinizde acura markasının kemerini kullanan yokmu? :26: bugun aldım yememe de dikat ediyorum bu acurayı kullanan varsa fayda gordünüzmü??? gerçi hepsinin etkisi hemen hemen aynıdır gb gelio bana ama..:81:

canım nedir son durum memnun musun?

ya ben de inanılmaz mide ağrısı yaptı bulantıyla beraber.onun için bir süre arar verdim ben.eğer midem ve karnım hamladıysa gerçekten işe yarıyor demektir ama verdiği akımdan etkilendiysem o zaman artık karnımda değilde belki kalça ve baldırlarımda kullanırım bakalım bir süre sonra tekrar denicem.zaten koşu bandı aldık onun üstünde de masaj kemeri var bir süre onla takılmayı düşünüyorum.

ENEEE ben de aldm hep sizin yüzünüzden kandırdınz beni de hadi bakalm görüciyz nasılmşş
gerçi ben inceciğim ama sıkılaştırmak istiyorm kalça ve bacaklrımı :)
ne zmn gelcek bakalm heyecanlandm şmdi

kızlar merhaba ben sezeryanlıyım almak kullanmak istiyorum ama zararı olurmu işe yarar mı bilemiyorum bekarken kullanmıştım işe yaradı ama tekrar aldırdımı hatırlamıyorum bu yüzden korkuyorum yardımcı olurmusunuz

kesinlikle almayı düşünen varsa almasın, şu an iade etmeye çalışıyorum. çok saçma sapan bi alet bu cosfer ab tronic x2. hiç rahat da değil. yok başka bi işini yapabiliomuşsn o ordayken de yok bilmem ne. ayrıca masaj dışında bi etkisinin olduğna da ikna olmadım. hatta elektrk çarpmış gibi kemerin kürek kemiğime denk gelen yeri resmen acıttı, içim cız etti, canım yandı.hemen çıkarıp atmak istedm. rahatsz edici bi his veriyor. ayrıcaa bi jel gelmiş kemerle brlikte onunla kullanılması gerekiyormş yda su bazlı herhangi bi jelle. o jel ztn vıcık vıcık yapıyor az sürsen olmuyor çok sürün yazıyor kitapçıkta. ıyy yanii. nefret ettm resmen.. pişmanım! ben çok okumuştm araştrmştm ama böyle tahmn etmemiştm

kızlar merhaba bende bi ara kilo almıstım o sıra böyle bi titresim aleti almayı düşünüodum ama etrafımda alan arkadaslarım ve akrabalarım işe yaramadığını söyledi bende bir spor kulubune üye oldum ve istediğim kiloya spor yaparak ulastım ve hala kulube devam ediyorum bence en güzeli yemek stilinizi değiştirmek ve spor yapmak

slm kızlar bende bugün başladım.acaip terledi ve yağlarımın yandığını hissettim .size haberleri iletirim

slm kızlar bende bugün başladım.acaip terledi ve yağlarımın yandığını hissettim .size haberleri iletirim

bende bu aletten almak istiyorum ama hangi marka iyidir bilemedim birde yorumları okuyunca rica etsem özelden bana kullandığın markayı mesaj atarmısın ? şimdiden teşekkürler.

Ben Voit marka almıştım yaklaşık 2 yıl önce,bence gerçekten işe yarıyor çünkü düşününce mantıklı bir çalışma prensibi var titreşimler yayarak kan dolaşımını hızlandırıyor yağları yakıyor zaten kullanınca korkunç bi kaşınma hissediyorsunuz ve kullandığınız bölge ısınıyor kısacası bence alın.

bende bugün aldım bu aletten.ama acayip kaşındırdı.çok canım yandı.nerde hata yapmış olabilirim...ikinciye denemeye korkuyorum...

ben de alsam mı diyorum bu aletten hala kararsızım. mekik çekerken kendimi sakatladım. şuan hala ağrım var ama ağrılar geçerse eğer bir daha mekik çekebilir miyim bilmiyorum o yüzden ya kavitasyon ya da bu alet arasında seçim yapıcam.

Son düzenleme:
bende bugün aldım bu aletten.ama acayip kaşındırdı.çok canım yandı.nerde hata yapmış olabilirim...ikinciye denemeye korkuyorum...

Hata yaptiginiz bisey yok.kullanim klavuzunu okursaniz ilk baslarda kasinti ve yanma yapar yazior.
Duzenli kullaninca bu sikayetler olmuyor.
Ben bu tur kemerlein faydasi olacagina inaniyorm.sadece basen bolgesinde kullaniyorum.gelismeleri yazarim firsa bulursam.almak isteyenlere avsiye ederim.
Cosfer vibro shape benim kullandigim.

ben hala basenlerimde alışamadım bu alete.göbeğimde rahatça kullanıyorum fakat basenlerimde karıncalanma hissi çok fazla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…