Tırtıklı prezervatif can mı acıtıyor

esrakumsaat

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2022
29
16
25
merhaba kızlar , evliyim ve eşimle korunuyoruz
Ama yeni şeyler denemek istedik tırtıklı prezervatif can mı acıtıyor ekşi de okudum

Ben dahil burada acıttığını soyleyen cok uye var. Yine de denemek istiyorsaniz 10lu satin alın.
Neden acıtıyor Kİ anatomik darlıktan mı acıtıyor
Ve acı derken zevkli bir acı mı yoksa dayanılmaz bir şey mi ona göre alacağım neden boşuna para vereyim zevk yaşamadıktan sonra

Ve acı derken zevkli bir acı mı yoksa dayanılmaz bir şey mi ona göre alacağım neden boşuna para vereyim zevk yaşamadıktan sonra
Para dedigin trendyolda su an onlusu 29 tl , bak linkini de ekledim.
Kendi zevkin için riske edecek yirmidokuz telen de yoksa hiç sevisme, ne diyelim.
Elbet zevk alanlar var ki üretilip satılıyor. Onlar zevk aldı diye sen de beğeneceksin diye bir şey yok, onlar acı çekti diye sen de aci cekeceksin diye bir şey yok. Arkadaşın değiliz ki denemek için bir tane paylaşalım senle. Gir interenete ver işte sipariş , en kötü evde durur sen eşine dostuna dağıtır hayır duası alırsın almak isteyip emin olamayanlar icin

merhaba kızlar , evliyim ve eşimle korunuyoruz
Ama yeni şeyler denemek istedik tırtıklı prezervatif can mı acıtıyor ekşi de okudum
Az tanınmış markalarda can yakacak kadar kötü üretimiş olanları var ama bilindik markalarınkiler öyle kötü değil, biz sürekli kullanıyoruz
Darlıkla ilgili değil kuruluk acıya sebep olabilir belki, bence de bilindik markalardan birini alıp denemek en doğrusu, herkesin beden hassasiyeti farklı sonuçta

çok bilindik markaninkini kullandık. benim canımı acıtıyor. üstelik bir de mentollü gibi bir şey. burada keyifle kullananlar varmış ama. alın deneyin

Darlık falan yok. Farkli bir his. Kimi zevk aliyor kiminin cani yanıyor. Deneyin iste. Sizin yerinizde olsam durex chill alırdım. Karma paket bu, icinde çeşitler var. Begendiginizin çoklu paketini alirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…