tiroit tsh

kozaluck

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2024
6
1
27
KIZLAR YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR GEBELİK İSTİYORUM 1 TANE DÜŞÜK YAPTIM
24. GÜNDE PROGESTERON 15,5 ÇIKTI FAKAT TSH 4,8 POLİKİSTİK OVER VAR TSH ETKİ EDER Mİ ?

ilaç veriliyor. gebe kalmaya değil, sağlıklı gebeliğe engel tsh. benim ilk hamile kaldığım 2 ay düstü tsh 2.6 oldu. 8.hafta kontrolümde 3.80 falan çıktı. ilaç başladı doktorum. son kontrole 1.96 çıktı şükür. doğuma kadar ilaca devam ediyorsun zaten. su an endişelenmeyin yani. gebe kalırsanız ilk kontrolde doktor zaten tüm bu değerlere bakıp gerekeni yapıyor

moral olarak çok düştüm
serbest t3 3.47
serbest t4 1.15 çıktı
dedilerki gebe kalabilmen için trioitini düşürmen gerekli dediler eutroks 50 mg kullanıyorum ama düzenli kullanamıyorum tabi

ilaç veriliyor. gebe kalmaya değil, sağlıklı gebeliğe engel tsh. benim ilk hamile kaldığım 2 ay düstü tsh 2.6 oldu. 8.hafta kontrolümde 3.80 falan çıktı. ilaç başladı doktorum. son kontrole 1.96 çıktı şükür. doğuma kadar ilaca devam ediyorsun zaten. su an endişelenmeyin yani. gebe kalırsanız ilk kontrolde doktor zaten tüm bu değerlere bakıp gerekeni yapıyor
moral olarak çok düştüm
serbest t3 3.47
serbest t4 1.15 çıktı
dedilerki gebe kalabilmen için trioitini düşürmen gerekli dediler eutroks 50 mg kullanıyorum ama düzenli kullanamıyorum tabi

moral olarak çok düştüm
serbest t3 3.47
serbest t4 1.15 çıktı
yani tam sınırda sizinki malesef. benim hiç 4lere çıkmamıştı gebelik öncesi de. ama ilaçla çok hızlı düsüyor ki. neden düşüyorsunuz? 1 ay kullanım sonucu benimki güvenli değere düşmüştü. ben levotiron 25 mg kullanıyorum ama günde bir doz.

bir de ilaçtan sonra 1 saat hiçbir sey yemeyin. etkisi çok farkediyor.

X