Tiroid nodülu

myrainbowbaby

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
357
115
Kızlar merhaba tiroid hastasıyım normalde ilaç kullanıyorum, düzenli ultrason takibim var son gittiğimde 3 mm hipoekoik solid nodül olduğu yazıyor bu durumu yaşayan var mı çok endiseliyim açıkçası

Kızlar merhaba tiroid hastasıyım normalde ilaç kullanıyorum, düzenli ultrason takibim var son gittiğimde 3 mm hipoekoik solid nodül olduğu yazıyor bu durumu yaşayan var mı çok endiseliyim açıkçası
merhaba muhtemelen 6 aylık kontrol isterler büyüme vb var mı diye. doktora sonuçları gösterecek misiniz?

merhaba muhtemelen 6 aylık kontrol isterler büyüme vb var mı diye. doktora sonuçları gösterecek misiniz?
Radyoloji doktorum sıkıntı yok hepsi normal dedi kendi doktorum korkuttu açıkçası büyüme olursa parça alırız dedi yolladı, tavrı hiç hoşuma gitmedi zaten kaygılı bir insanım beni kötü etkiledi açıkçası :/

yok ya bir şey olmaz takma kafana, geçen ablamın da tiroitte 6 mm nodül çıktı, 6 ay sonra kontrol dedi. bir şey çıkmasa da 6 ay/12 ay sonra kontrol diyorlar zaten

Bana biyopsi yapıldı sonuç belirsiz çıktı beklemedeyim görüntüsü iyi ama sonuç böyle çıkınca dr lar ameliyat la alıp bakmamız lazım diyorlar moral olarak sıfır im
Sizin usg görüntüsü nasıl rapor da neler yazıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…