Tırnakların temiz ve beyaz olması

emmasophia

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2024
249
54
Tırnaklarınızı nasıl beyaz ve temiz tutuyorsunuz kızlar çok merak ediyorum ya. elimi de sıkça yıkamama rağmen 2dkda bir tırnaklarımı temizlemek zorunda kalıyorum yıkayıp kürdanla. nasıl kirleniyor anlamıyorum da .bir de rengi.Beyaz kısımları şeffaf benim yani beyaz durmuyor ne yapıyorsunuz diye merak ettim

Sık sık oje sürüyorsanız sararır, ben artık kullanmıyorum oje hiç sararma olmuyor tırnaklarımda

beyaz olması doğuştan gelen bir sey. onun için bir şey yapılmıyor. onun dısında bu aralar ben de çok mandalina yediğim için sarardı tırnaklarım limon iyi geliyor diyorlar

Sık sık oje sürüyorsanız sararır, ben artık kullanmıyorum oje hiç sararma olmuyor tırnaklarımda
Ama sürmeyince de kötü duruyor kısır döngü ben de dışarı çıkarken sürüp akşamına siliyorum genelde ojesiz duruyor ama beyaz değil oje kullanmasam bile bi de sürekli nasıl oluyorsa kirleniyor

Ya ilahi Cok güldüm
Madenci gibi

Acaba tenini keselemıyor musun
Oyle olunca kasındıgın yerden kir doluyor parmaklara.
Ya yok kendimi ellediğim yok en çok yaptığım şey sigara sarmak ondan midir nedir bi de rengi bozuk uçları hafif beyaz altı sarı kirli gibi duruyor sinir bozucu

İşte bilsem sürekli de yıkıyorum ama madenci gibi 2dkda bi temizlemek gerekiyor ben de anlaöadım
Bence kıyafetten dolayı olabilir. Geçen gün siyah bir tayt giydim mübarek mürekkep balığı giymişim gibi tırnaklarımı siyah siyah boyadı uyuz oldum. Pismişim gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…