Bebek İkinci El tiny love monkey oyun halısı ve lansinoh elektrikli ve manuel göğüs pompası ACİL SATILIK

handeumut

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2015
12
1
45
az kullanılmış tiny love maymun adası oyun halısı ve lansinoh göğüs pompası hem manuel hem elektrikli satıyorum. ayrı ayrı da alabilirsiniz hepsini birlikte de alabilirsiniz. ilgilenenler lütfen bana ulaşsın. bursa'dan yazıyorum...

oyun halısının tüm parçaları eksiksiz olup, oyuncak maymunu çalışır vaziyettedir (harekete duyarlı sesli müzikli ve ışıklıdır) ve orijinal taşıma çantası da mevcuttur. garantisi devam etmektedir. elektrikli göğüs pompasının da tüm parçaları eksiksiz ve faaldir. onun da garantisi devam etmektedir. ürünler e-bebekten alınmıştır. bursa içi elden verebilirim. başka şehirden ise alıcı kargo ücretini karşılamak üzere gönderebilirim.

Mrb lar ben elektrikli pompayi almayi düşünüyorum. Neden satıyorsunuz öncelikle onu sorayım. Herhangi bir arızası var mıdır? Birde son fiyat nedir? Acil cevap verirseniz sevinirim. Tşk ler

satıyorum çünkü artık kullanmıyorum. zaten çok kısa bir süre kullandım. sezeryanla doğum yaptığım için sütüm gelmemişti. süt gelsin diye aldım 1-2 ay kadar kullandım. hiçbir arızası yok çalışır vaziyette. garantisi devam ediyor zaten. manuelle birlikte 120 tl olarak düşünüyorum. tek başına 90-100 falan olur.

maymun adası oyun halısı şuan ebebekte 129 tl. sıfır kullanılmamış.

Canım sıfır mağaza fiyatını neden söylüyorsun ki arkadaş burda 2. El ürün değil bildiğin ticaret yapıyo. Bence karismamak gerek umarım Vicdanen gönül rahatlığıyla satar siniz urununuzu

Canım sıfır mağaza fiyatını neden söylüyorsun ki arkadaş burda 2. El ürün değil bildiğin ticaret yapıyo. Bence karismamak gerek umarım Vicdanen gönül rahatlığıyla satar siniz urununuzu

canım ikinci el ürün sıfırdan pahalı ise (130 tl ye satılıyor kullanılmış ürün) o yanlışı düzeltirim ben. Para kolay kazanılmıyor. aynı zamanda birde kargo parası ödeyecek alan kişi. yazık değil mi? vicdanen rahatsız oldum ve paylaştım doğru bildiğimi. bu kadar

canım herkes burda uygun fıyata ne alabılırım dıye bakıyor malum uzun zmandr arıyorum oyun halısı fıyatlar sıfırdan pahalı gerçekten eger kı ındrım yaaparsanz alacağım kesın alacağım ama ben

canım tsk ederm sen doğru olanını yapıyosun ben olsam bende aynısını yapardım allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…