thy uçağı düştü hollandada

O kadar cok üzüldüm ve o kadar çok şaşırdım kı bunu dile getirmem imkansız sanırım.Ölenlere Allahdan rahmet dılıyorum yaralılarada acıl sıfalar versın Allahım.Bir tarafdan da Allahım ıyıkı esımın bıletını bır hafta one aldık dıye de sukredıyorum.25 subatta gıdecekken 19 subatta gıtmeye karar vedi.Cok kızmısdım neden 1 hafta daha erken gıdıyosun dıye.Allahım ıyıkı erken gıtmıs.Keske dıger aılelerde bu kadar sanslı olsaydı da bu kaza hıc yasanmamıs olsaydı.Allahım boyle facıalardan sen bızlerı koru...

Ölenlere allahtan rahmet,ailelerine çok sabır diliyorum.Yararlananlara da acil şifalar versin allahım.çok acı ve üzücü.

yaralılara acıl şifa.hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı diliyorum.Allah rahmet diliyorumm

hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı diliyorum. çok elim bir kaza. allah tekrarını yaşatmasın inşallah.

Allah ölenlerin yerinei cennet yapsın ama resmen kaza geliyorum demiştekimse önlem almamış bu
uçak iki günde 8 uçuş yapmış. yani sürekli uçmuş peki uççuşlar arası bakım zamanı nerede?!! tabiki
yok üstelik bir önceki uçuşunu sorun çıktığından dolayı 3 saat rötarlı yapmış peki önlem alınıp ya bunun nesi var denmiş mi?!! HAYIR! Peki şimdi kim suçlu pilotlar öldü ya onlar suçlu!! çok yazık çok biletler
ucuz satılacak diye bakımdan kes masraftan kes sonrada uçak düştü vah vah densin yazık vallahi yazık!

Ha bir de ölenlerin adlarının açıklanmama nedenini biliyor musunuz bilmiyorum ama onu da belirtmek
isterim. Bizler meraklıyızdır ya kim öldü hemen yetiştirmek ister medyamız Hollanda ise kesin isimler
belirlenmeden ve öelenler yakınları taraından teşhis edilmeden açıklama yamayı uygun görmemişler.
hem önce yaknları öğrensin TV den duymasınlar diye hem de bir öldü bir yaşıyor diye garip haberler
çıkmasın diye. Adamlar insanı düşünüyor biz neyi düşünüyoruz bilmiyorum.
Yapılan reklamda boşa gitti tüh tüh tüh!!!

X