The secret sır çekim yasası

aklıma takılan bir konu var.. gerçekten istediklerimizi mi çekiyoruz yoksa durugörü yaşayıp çekim yasası uyguladığımızı mı sanıyoruz?

Durugörü (clairvoyance) canlı ve cansız nesnelerin ve olayların beş duyunun yardımı olmadan (paranormal olarak) algılanmasına verilen addır. kaynak:vikipedi

yani mesela uzun süre dinlemediğiniz eski bir şarkı dilinize dolandı; televizyonu açıyorsunuz ve o şarkı çalmaya başlıyo. ben yaşadım bunu ve bunun tesadüf olmadığını varsayalım.

acaba bu şarkı tv'de çalacağı için mi benim aklıma takıldı "yani durugörü mü yaşadım", yoksa aklıma takıldığı için mi "çekim yasası ile çektim?"

her ikisi de olabilir bence, durugörü daha çok kaderle alakalı, kaderde olanı görmek gibi.

anlatabildim umarım :44: fikriniz varsa söyleyin :KK53:

Ben secret çekim yasası gibi şeyleri araştırmadım sağdan soldan duyduğum şeylerle bilgi edindim.Özel bi ilgi göstermedim.
Ve senin bu verdiğin örnek var ya.Ben bunu sürekli yaşıyorum ama sürekli.
Hani böyle çekim yasası gibi konularla özel özel de ilgilenmiyorum araştırmıyorum.
Ama günlük hayatımın bir parçası gibi oldu :KK1:
Artık etrafımdakilere anlatıyorum ve gülüyorlar ve yine mi diyorlar.Çok komik şeyler de oluyor çünkü bazen.
Mesela düğünlerde konvoy olur ya gelini gezdirirler falan.
Ben de merak ederdim düğün konvoyunda benzini biten araba hiç oluyo mudur diye?
Abimin düğününde gitmeyeceğim dediğim halde annem zorla bir arabaya bindirdi.Bindiğim arabanın benzini bitti yolda kaldık:KK52::KK52:
Merak ettiğim şeyi bizzat yaşayarak görmüş oldum :KK1:
Mesela nette filmlere bakıyorum IMDBden.Bir an için amaçsız bir şekilde gözüm bi filme takıldı ama bir anlık.1saniye sürdü sürmedi.
Sonra bilgisayarı bırakıp televizyonu açtım ve o film :KK53:
Bunun gibi bir sürü şey daha.
Ama benim hislerim de çok kuvvetlidir.Onunla ilgisi var mıdır bilmiyorum hiç.

Duru goru,kalp gozuyle gormek temiz yurekli insanlarin basarabildigi birseydir.secretin ozu de sevgiye ve iyi niyetli olmaya dayanir.

ben yenı uye oldum ancak haftadır cekım yasasını denıyorum ancak henuz bır sonuc alamadım uzuluyorum neyı yanlıs yapıyorum kı ben

secret'ın günah olduğunu düşününenler ya gerçekten araştırmıyor yada gerçekten yobaz..
Dinden ayrı hiç birşey yok bi tane hadis okumuştum ayakkabı bağcığınıza kadar isteyin.Buda aynı şey
Ayrıca şükretmek,tasavvuf etmek secret'ın kurallarından. gözü kapalı okuyanlar veya üşenenler için secretin belgeseli var izlediğinizde göreceksinizki dinden ayrılan hiç birşey yok..

evet hayatta neye odaklanırsak kendimize çekeriz mesela erkek arkadaşımın trafik kazası gericeğini düşünüyodum bi ara hatta her gece kafamda kuruyodum korkuyodum hattta hastanedeki halini bile gözümde canlandırmıştım bukadar korkuyodum nemi oldu 1 hafta sonra hiç olmıycak şekilde 3 takla attı ölümden döndü çok şükür ufak çiziklerle atlattı...

veya sürekli aldatılmayı düşünen aldatılır.sürekli kaybetme korkusu yaşayan kaybeder çünkü zihnimizde bunu şekillendiririz.Secret sadece bu olumsuz düşünceleri olumluya çevirmeyi anlatmakta bununla birlikte elimizde olan şeylere şükür etmemizi söylemekte.

hastalık hastası tabiri vardır ya buda onunla ilgili sürekli hasta olucağını düşünen insan sürekli hasta olur..
yazdiklarinizdan çok etkilendim teşekkür ediyorum paylaştığınız için

80 sayfanin hepsini okudum :)

ve hemen hayatimin askiyla ilgili hayaller kurmaya basladimbana gelsin diye.henüz aklimda biri yok ama burda yazilanlar isiginda oyle biri varmis gibi hayal ediyorum.

merak ettim var mi uygulayan

80 sayfanin hepsini okudum :)

ve hemen hayatimin askiyla ilgili hayaller kurmaya basladimbana gelsin diye.henüz aklimda biri yok ama burda yazilanlar isiginda oyle biri varmis gibi hayal ediyorum.

merak ettim var mi uygulayan

ben hep kısa dönem kısa dönem böyle kendimce uygulamalar yaptım sonuc vermedi:)))

merhaba,ben geçen sene the secret adlı kitabı okumuştum, inanılmaz etkilendim,düşünce gücünün neler yapabileceğini örnekleriyle anlatan,yaşanmış birebir olaylar çok ilgimi çekti.düşüncelerimi,söylemlerimi okadar değiştirdim ki,artık hayal ettiğim şeyleri kendime çektiğime inanıyorum,en basidi <evden çıkarken gideceğim şu yerde arabamı park edeceğim yer benim için hazır>diye içimden geçiriyorum ve kıştan bu yana parkla ilgili hiç sorun yaşamadan muhhakkak arabamı park edeceğim yeri bulup hemen park ediyorum bu benim için en basidi,tekniklerini merak edip araştırdım şimdi onunla ilgili bir sürü kitap okudum okumaya da devam ediyorum<çekim yasası,anahtar,zero limit,zengin olma ilmi,yeter ki isteyin,çekim yasasının sırrı,çekim yasasının kayıp anahtarı vs vs >gibi inanılmaz teknikler öğrendim bunlartı sizinle paylaşabilirim,bu konu bize aslında yüzyılardır mevlana tarafından söylenen kelimelerle ifade edilmiştir,fakat bu kitapları yabancı yazarlar yazdığı için daha ilgi çekmiş durumda ara ara yaşadıklarımı ,teknikler sizinle paylaşacağım ben yine konumu mevlananın düşünce gücüyle ilgili çok güzel bir sözü ile sonlardırmak istiyorum:nazar:a.s.insan düşünceden ibarettir,gerisi et ile kemiktir,gül düşünürsen gül olur,diken düşünürsen diken olur>:nazar:a.s.güzel düşünceler hayaller diliyorum sizlere....

Evet ben de bu yasayi uygulayarak koseyi dondum resmen :-) pozitif dusunce ve dusunce gucune inanirim. Hep dedim cok guzel bi kariyer bana geliyo cok iyi para kazanicam diye simdi gercekten de oyle

Evet ben de bu yasayi uygulayarak koseyi dondum resmen :-) pozitif dusunce ve dusunce gucune inanirim. Hep dedim cok guzel bi kariyer bana geliyo cok iyi para kazanicam diye simdi gercekten de oyle

Nası uyguladınız bu yasayı :)

merhaba kızlar, 80 sayfayı bir çırpıda okudum, burada bahsedilen kitapları ben de uzun bir zaman önce okumuştum. ferrarisini satan bilge, zero limit, içindeki gücün sırrını keşfet gibi. sadece secret kitabını okumadım. buradaki bilgilerin hepsini o zamanlarda öğrenmiştim ama uygulamamıştım hiç nedense. bugün uygulamaya karar verdim. zihinde canlandırma, hooponopono yöntemi ve istediğim şeylerle ilgili olumlamalar yaptım bakalım olacak mı. bilgisayarda bir dosya açtım buraya en çok istediğim şeyi ve olacağına dair kesin ifadeler yazdım. bu yazıyı açıp açıp okuyorum. aklıma da kesinlikle olumsuzluk getirmemeye çalışıyorum artık. bir de içindeki gücün sırrını keşfet kitabında okumuş olduğum ve çok etkilendiğim bir şeyi anlatmak istiyorum. kitabın yazarı bir ev satın almak istiyor. bunun için beğendiği herhangi bir evin resmini keserek odasının duvarına yapıştırıyor ve olumlamalar yapmaya başlıyor. bir süre sonra (ne kadar zaman olduğunu hatırlamıyorum uzun bir zaman da olabilir) nihayet bir ev sahibi oluyor. ve evi satın aldıktan sonra odasına asmış olduğu resme dikkatlice bakıyor ve gözlerine inanamıyor. çünkü satın aldığı evin odasına asmış olduğu evin aynısı olduğunu farkediyor. evet kızlar bu tamamen yazarın yaşamış olduğu gerçek bir olay. önceki sayfalarda da olumlamalardan sonra şaşırtıcı olaylar yaşayanlar vardı, yok mu başka böyle istediği olumlamalar ile gerçekleşen? hadi kızlar canlandıralım tekrar topiği.

Bence bir düşüncede zorlanıyorsunuz kademe kademe değişmeyi deneyebilirsiniz mesela mutlu bir aşk istiyorsanız önce kendinizi musutlu etmelisiniz 1. Kademe
Ve 2. Kademe mutlu aşkı isteme :)))

ben sır kitabını yazık okumustum ve başıma gelen bir deneyimi sizinle paylaşmak istiyorum. hayatımda kimse yoktu , kafamda nasıl birini istediğimi en ince ayrıntısına kadar canlandırdım. etrafımdaki ilişkilere imrenerek, inşallah bana da nasip olur böyle bir ilişki diyerek baktım. kötü duygularımı bir kenara bıraktım. 1 hafta sonra hayatımdaki insanla konusmaya başladım. kesinlikle tavsiye ederim

Cok guzel 1 hafta gibi bir surede isteginkze kavusmussunuz.peki bize ayrinti bilgi verir misiniz.yani gunde kac defa ne kadar sureyle dusundunuz mesela.ben gunde bir kere 20 dk sureyle birsey icin hayal kuruyorum diger zamanlardada aklima geliyo bir iki dakikalik dusunuyorum ama diger dusundugum gibi odaklanmiyorum fazla sizin nasil oldu peki

İlişki için ben de istiyorum. Gerçekten secret tarzı pek çok şey başıma geldi. Mesela öğretmenim iki tane çalıştıgım okulun önünden yıllar öncesinden geçip ben burda çalışmak istiyorum demiştim. O iki okulda da çalıştım. İş konusunda bu tarz çok şey oluyor kafamda canlandırıyorum istiyorum Allah nasip ediyor ama bir tek ilişki konusu muallakta kaldı :KK70:

X