The balm hakkında bakarmısınız kızlar

Oglak kizi

✝️
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2015
4.404
6.187
Kızlar the balm gittigidiyor sitesinde satılanlar orjinal mi? Alan varmı? Eğer gratisdeki fiyatlarını biliyorsanız şunların fiyatlarını bana söyleyebilirmisiniz indirimsiz denk geldim varsayarak
1: Mary lou manizer Aydınlatıcı fiyatı?
2: The balm göz farı bazı fiyatı?
3: The balm sexy mama transparan pudra fiyatı?
4: The balm Nude Dude far paleti fiyatı?
5: The balm fırça fiyatı?

çok emin olmamakla berber aydınlatıcı galiba 50-60 arası bir şeydi normal hali ben indirimle aldım palette bir o kadar vardır

Canim merhaba ben aldim ama ürunden hic memnun kalmadım. Ürün orjinal değil bildiğin pazar mali gibi . Hatta Kryolan'da kullaniyorum bende bitmemiş kutusu vardi. Ayni marka ayni urun kodu aldim bana gelen bildiğin ucuzluk pazarinda satilan urun gibiydi.ayrica arkadaki yazilara baktigim zaman urunun uretim yeri farkli orjinal olanin farkliydi.
Bence en sağliklisi resmi sitesinden sipariş vermen.

Mary Lou manizer - 55 tl
The balm göz fari -35 tl
The balm sexy mama transparan-38 tl
The balm Nude dude -70 tl
Almiştim firça ne kadar bilgim yok hepsini geçen ay toplu olarak almiştim hatta fişten yazdim bilgilerini

Mary Lou manizer - 55 tl
The balm göz fari -35 tl
The balm sexy mama transparan-38 tl
The balm Nude dude -70 tl
Almiştim firça ne kadar bilgim yok hepsini geçen ay toplu olarak almiştim hatta fişten yazdim bilgilerini
Tşk ederim canım insallah nude Dude paletini bulurum cok pahalı degillermis siteden gelene üzüldüm duydum çünkü çakma gönderdiklerini bende gidip gratisten alıcam

Tşk ederim canım insallah nude Dude paletini bulurum cok pahalı degillermis siteden gelene üzüldüm duydum çünkü çakma gönderdiklerini bende gidip gratisten alıcam
Rica ederim.
Gratis'te indirimler fazla olduğu için.
Alirken elbet birisini yakalarsin. Paleti bulmakta zorluk cekebilirsin, Ben baya gezmiştim. Bazen'de burda olmaz dediğin yerde hepsini bulabiliyorsun :KK8: Sana şimdeden iyi Alişverişler :KK71:

X