Testte silik çizgi acil yardım

merfikfik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2024
9
8
33
Merhabalar herkese dün normalde regl günümdü ama olmadım aslında arada bir 2 yada 3 günlük kaymalar olabiliyor ama aşırı derecede gögüs ağrısı ve alt karın sancısı hissettiğim için test yaptım şuanda tatildeyim bana silik gibi geldi dün yaptım testi ve silik çıktı 1 yıllık evliyim acaba bir ihtimalde olsa hamile olabilirmiyim yoksa umutlanmak için çok mu erken tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim

Eklentiler

• BD22B1ED-6768-4171-803A-97329EBF9D9E.jpeg
    65 KB · Görüntüleme: 118
Yapınca hemen çıktı ise pozitif

Testiniz pozitif :) sağlıkla ilerlesin

Pozitif valla ne güzel oohhhhh inşallah sağlıkla ilerler )))))

Kızlar merhaba 12 temmuzda dondurulmuş 2 adet embriyo transferi oldum test günüm 24 Temmuz ama ben 7.günüm de bugün test yaptım silik çizgi çıktı farklı bir markadan tekrarladım ve yine silik çizgi benimle aynı durumda olan var mı sizce durum nedir

Eklentiler

• IMG_2368.jpeg
    247,4 KB · Görüntüleme: 79
  • 5FF5DDD4-1521-41FE-9A9D-917974E89CCB.jpeg
    96,2 KB · Görüntüleme: 81
Tebrikler bebişiniz sizinle, sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun

Merhaba hayırlı olsun inşallah sağlıklarla kucağınıza almak da nasip olur. Peki kaçıncı gün embriyosuydu 7.günde çıktı

Kızlar merhaba 12 temmuzda dondurulmuş 2 adet embriyo transferi oldum test günüm 24 Temmuz ama ben 7.günüm de bugün test yaptım silik çizgi çıktı farklı bir markadan tekrarladım ve yine silik çizgi benimle aynı durumda olan var mı sizce durum nedir
Merhaba hayırlı olsun inşallah sağlıklarla kucağınıza almak da nasip olur. Peki kaçıncı gün embriyosuydu 7.günde çıktı
çok teşekkür ediyorum dondurulmuş 5.gün embriyosuydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…