testte silik 2.çizgi ve kahverengi akıntı

missbon

En güzel duam.. Şükür sebebim.. Canım kızım
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2009
1.081
1.064
arkadaşlar adet günüme 2 gün var umutsuzzca test yaptım 2. çizgi çok silik çıktı ama tam o sıradada kahverengi bişiler geldi peçeteyle sildim gördüm nedir sizce???

ay cnm hayırlı olsun bu kadarmı benzer kaderimz bende 4gün kala yaptım çok silik çıkmıştı hemen ardından lavoboda peçetye lek glmişti kahverengi canım o yerleşme kanaması oluymuş bebişim şuan da 1.5 yaşında:)

ayy canım çok heyecanlandım umarım öyledir belirsizlik çok fena bişey yarın sabah bidaha yapim bari eşimde buakşam yolda geliyor ona süpriz yapmak istedim ama keşke netleşse,neyse belki yarın veririm:) Allah bebişine sağlık mutluluk versin:)

amin cnm bnce eşine süprizini yap çünkü bebişin senlen 1 hafta sonrada doktora git bebişini görrsün inş.bayram hediyenz olmuş size :) hyırlısı ile kucağınızada alın inş.

1 hafta önce aynı durumu ben yaşadım mucizevi olarak adetimin 26. günü kahverengi akıntım oldu
adetim başladı dedim
ve aynı gün kesildi
idrar yaptım belirgin çıktı ve sonra kan testi hamileyim
allah gönlüne göre versin
hemşire üstüne gördün ya da yerleşme kanamasıdır dedi
ben korktum düşer mi diye
değerim güzel diye ilaç bile vermediler

yaaa az öncede başka bi testle yaptım çıkmadı deli olcam:KK43:(( daha 2 gün var diemi acaba ötekinde silik çıkan bunda çıkmadı ama adet ağrım yok o kahverengi akıntı geldi bidahada gelmedi kafam karıştııı şimdi :KK43:(üzüldümmm

ya bende test yapmak istiyorum ama daha günüme 1 hafta var gün geçmeden çıkmaz diyolar... hangi marka kullanıyosunuz erken sonuç alabilmek için pek bir bilgimde yok bu konuda.. bu arada inşallah hamilesindir canım. çünkü o akıntı yerleşme lekesi olabilir. çok zor ama biraz daha sabret tekrar test yaparsın

cnm bence bekle biraz daha ben hangi marka bilmiyorum rastgele aldım çöpte şimdi ama kanda baktırırsan çıkabilir bakalım bende beklemedeyim şuan

arkadaşlar adet günüme 2 gün var umutsuzzca test yaptım 2. çizgi çok silik çıktı ama tam o sıradada kahverengi bişiler geldi peçeteyle sildim gördüm nedir sizce???

canım bende hamile olduğumu adetten iki gün önce yapmış olduğum idrar testinde öğrendim ve öğrendiğim gün koyu kahve akınrım geldi..dedim adet oluyorum..ama adet günümde lekenlenmeler gecti ve kanda baktırdık ve hamileyim..aklında soru işaretleri varsa kanda baktır..
inşallah meleğin seninledir..

X