testlerime bakarmisiniz :)

anladım :) zaten bu kadar testin yanlış çıkma imkanı yok gibi.. inşalah kesenizde görünür de çok fazla merak içinde kalmazsınız... :) şimdiden hayırlı olsun.. :)

DArısı benim başıma..

bilmyiorumki... test haric adet olmadim daha.. hem kasiklarimdaki, karnimdaki agrilar ader sancisi gibi degil..
bakalim haber veririm pazartesi günü büyük gün
hayirlisiyla seninde olur insallah.. ama sunu anladim kafaya takmaya gelmiyormus.. hic tahmin etmedigin zaman oluyor bu isler

yok canım taktığım falan yok zaten de ben yakın bir zamnda bebeğimin kalp atışları olmadığı için kürtaj oldum..korunma sürem daha yeni bitti bakalım hayırlısı..

korkuyorum biraz..Rabbim inşallah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin..

merhaba

doktorda ilk randevuma gittim bugün.. hamileymisim kizlar.. ultrasonla bakti ve ufak nokta göründü.. resimini ekliyeyim

resim kalitesiz cikti ama görünüyor sanirim :)
cok mutluyum.. kan aldi tahliller icin.. bilgi verdi biraz.. 2 hafta sonra tekrar gel dedi.. tekrardan bakacagiz belki kap atislarini görür veya duyariz dedi..
ve seyimi verecekler.. türkcesi varmi bilmiyorum.. annelik Passaportu gibi birsey.. yani icinde benimle ilgili, bebekle ilgili bilgiler var, herzaman yanimda tasimam gerekiyormus..
esim beni disarida bekliyordu ve siritarak ciktigimda yüzünün aldigi mutlulugu unutamam :)
sarildi öptü cok mutlu görünüyordu..
allahim herkese bu duygulari tattirsin.. isteyen herkesin bebegi olsun dilerim..
öpüyorum sizleri :)
ara ara böyle yazacagim buraya bilgileri gittigimde doktora

carsamba gecesi kanamam oldu.. arti böyle bir parca geldi.. cok korktum..
sabah hemen doktora gittim..
allaha sükür bebegimde bir sorun yok.. neden oldu bu kanama dedim.. bebek gelistikce bazi damarlari zorluyor olabilir. uzun sürmezse kanama bir problem yok dedi.
bakti ultrasonla hic birsey yok.. cok rahatladim suan icinde hic birsey yok karin agrisi cekiyorum o gecmedi haftalardir.. magnesium verdi onada.. allahtan biraz rahatlatiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…