testlerime bakarmisiniz :)

Duygus57

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2010
818
22
kizlar galiba hamileyim :) düsükten sonra 5 aydir olmamisti.. adet tarihim pazar günüydü ama olmadim...
dünki yaptigim test
soldaki sabah kalkar kalkmaz yaptigim ondan sonra inanamadigim icin 2 saat gectikten sonra tekrarladigim test sagdaki...
cok cok hayali cizgiler ama var galiba

buda bu sabah dayanamayim tekrar yaptigim test

ne diyorsunuz kizlar? yanilma payi yoktur herhalde... doktora nezaman gitmem gerekir?

darisi isteyenlerin basina

Hayırlı olsun hamileliğiniz.

Sonuçlar pozitif gibi görünüyor ama siz yinede aile hekiminize gidip kanda Beta Hcg baktırın derim.

Allah bu güzel yolculukta yardımcınız olsun.

Hemen gidebilirsin canım kan tahlili yaptırıp hem kesin sonucu hemde kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsin.

Ben bu ikinci çizgiyi bir görebilsem o gün gidicem doktora ama göremedim

Hayırlı olsun hamileliğiniz.

Sonuçlar pozitif gibi görünüyor ama siz yinede aile hekiminize gidip kanda Beta Hcg baktırın derim.

Allah bu güzel yolculukta yardımcınız olsun.

amin sagolun :)
insallah öyledir.. simdi testin yorumlarina bakayim dedimde hic memnun kalan yok.. yanlis gösteriyor diye yazmis kk daki bayanlar hep
doktorumdan randevu alayim bakalim ne diyecek.. yurtdisinda yasadigim icin 2-3 haftaya verir tahminimce

Hemen gidebilirsin canım kan tahlili yaptırıp hem kesin sonucu hemde kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsin.

Ben bu ikinci çizgiyi bir görebilsem o gün gidicem doktora ama göremedim

hayirlisiyla görürsün insallah canim.. ben 5 ay önce düsük yapmistim artik icime dert olmustu.. bu ay hic ümitlenmemistim aslinda esimle cok calismamiz olmadigi icin

tebrikler canım hamilesin bence yarın git doktora hemen kan degerlerine fln bakılsın hayırlı olsun

hayirlisiyla görürsün insallah canim.. ben 5 ay önce düsük yapmistim artik icime dert olmustu.. bu ay hic ümitlenmemistim aslinda esimle cok calismamiz olmadigi icin

zaten ummadığın anda gelir ben şu evrene düşünceyi yolla ve unut evren sana istediğini vericektir görüşüne inanmaya başladım. :44: Bu ay bende pek üstüne düşmedim inşallah aynı kaderi paylaşırız bende hamile kalırım...:)

canım hamilesin tebrik ederim kanda da baktır sonucu netleştir benimde ilki düşük oldu inş fazla bekltemeden gelir hayırlısı olsun tekrardan...

tbrkler tatlım hamişsin bnmde ilk testim bundan silikti :) sağlıkla kucağına almanı diliyorum

teste göre hamilesin tebrikler testin markasını bilmiyorum ama testin çok çok silik değil belirgin yani yanılma payı olduğunu sanmıyorum

yorumlariniz icin cok tsk ederim kizlar... allah isteyenlere versin.. hayirlisiyla hamis olanlarida kurtarsin..
pazartesiye verdi doktorum randevuyu.. biraz sasirdim daha gec verir diye tahmin ediyordum ama pazartesi gel dedi
ama tahminimce pazartesi günü daha görünmez hic birsey herhalde baksa doktor? sizce?
karnim cok agriyor iceride sanki insaat var gibi :)

canım 2 güne bir 2 katı artacak şekilde hesapla değerin 1500ü buluyorsa görünür kese

gerçi kan testi yaptırmamışsın heralde eğer kese görünmezse sakın ama sakın telaş yapma değer 1500 ü bulmadan görünmüyor usg de helede hassasiyeti azsa makinenin görünmeme ihtimali yükseliyor

canım 2 güne bir 2 katı artacak şekilde hesapla değerin 1500ü buluyorsa görünür kese

degerimi bilmiyorumki canim.. almanyada yasiyorum ben.. burda kan tahlili yaptiramiyorsun öyle acaba hamilemiyim diye..
randevumu almak icin aradim doktorumu pazartesiye verdi.. daha öncesinde gidebilecegim biryer yok.. artik sansa.. ama 1500 diyorsan belki olabilir.. bugünkü yaptigim test belirgindi baya.. olmustur belki okadar.. hayirlisiyla insallah birde doktordan duyayimda hamile oldugumu, baska birsey istemiyorum..
ilk hamileligim düsük olmustu.. 5 haftalik falandi..

anladım canım inşallah sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın güzel rahat bir hamilelik geçirirsin

yok canim.. anca pazartesi :) daha öncesinde baktirma imkanim yok..

anladım :) zaten bu kadar testin yanlış çıkma imkanı yok gibi.. inşalah kesenizde görünür de çok fazla merak içinde kalmazsınız... :) şimdiden hayırlı olsun.. :)

DArısı benim başıma..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…