Testlerim silik çizgi ama regl oldum

mel123_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2024
27
-9
19
Kizlar düzensiz adet oluyorum bu ay da 10 gün gecikmem oldu gecikmeden önce 3 tane test yaptım 3 ude silik çizgi çıktı regl oldum bitti ama hala belirtilerim devam ediyo miğde bulantısı kasik ağrısı ne yapmalıyım ( inşallah hamileyimdir ne olur dua edin.)

Eklentiler

• 17217330088943140804201140019298.jpg
    102,3 KB · Görüntüleme: 163
10 gün gecikmenin ardına regl olduysanız hamile değilsiniz. Muhtemelen kimyasal gebelik geçirdiniz 2 ay önce bende öyleydim 2 3 gün adetim gecikti silikte olsa 2 3 testim öyle çıktı sonrasında bi anda test tek çizgiydi hafiften kanamam başladı oda adet kanamasıydı

Ovulasyon testlerini kullanın bence çok işe yarıyor ben bu ay onu denedim ve bugün test yaparak gebeliğimi öğrendim :)

Yok yani pozitif çıkıp regl olup sonra hamile kalanı duymamıştım o yüzden canım. He reglim biter denemeler yaparsın bi sonraki regl gelmeden hamile kalırsın okey :) inşallah gönlümüze göre olur herşey. Benim geçen sene bi kürtaj kimyasal gebelik geçirdim o yüzden sağlıklı olsun die dua ediyorum:))

İnşallah canım saglikli olur şah saglim kucağına alırsın banada çok duua et olurmu hamilelerin duası kabul olurmuş

Siz kaç ay sonra kaldınız hamile C Cicegim34_
Vallahi şöyle söylim geçen sene temmuzda kürtaj olmuştum 2 ay korundum geçen sene eylül ayından beri denemeler yapıyoruz . 2 ay öncede kimyasl gebelik geçirmişim yani başlamasıyla bitmesi bir oldu tabi ben erken öğrendiğim için fark ettim bi kaç gün dha beklesem haberim olmadan adetim başlıcaktı ve bu çoğu kadının bşına geliyormuş doktor öyl3 dedi. Ovulasyon testlerinş önerdi onunla dene dedi bu ay onunla denedim vallahi doğru işe yaradı :) 2 gün çok geciktim bugün pozitif çıktı kanda vercem akşam bakalım baya net çıktı sonucum

Kan testi verdim canım baya yüksek çıktı perşembe de doktora gidicem .

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-23-21-17-50-947_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 118
Oyy çok sevindim bitanem sağlıklı bı şekilde kucağına alırsın inşallah banada dua et olurmu

Merhaba reglden kaç gün sonra test yaptınız bir de belirtileriniz var mıydı
Hayırlı olsun şimdiden sağlıkla gelsin
Merhaba canım, regl gecikmemin 2.günü test yaptım . Yani belirti regl belirtisi ile aynı olduğu için pek anlam veremiyor insan kasık ağrısı bel ağrısı oluyo

Anlayan varsa acil yardimci olabilir mi test sonuçları

Eklentiler

• IMG_20240801_111838_044.webp
    217,8 KB · Görüntüleme: 35
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…