Testlerim negatif ama adet gecikmesi

gunesperi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2024
2
0
27
Merhaba idrar testi ve kan testim negatif çıktı ancak 20 günlük bir gecikmem söz konusu adetm hep düzenlidir ilk kez böyle bi durum yaşıyorum ve anne olmak istiyorum. Testler negatif cıktıkça hayal kırıklığı yaşıyorum. Acaba durumu benim gibi olup doktor kontrolünde hamile olduğunu öğrenen var mıdır lütfen deneyimlerinizi paylaşır mısnız

Bende de 11 günlük gecikme var. 7. Gün kan testim negatif çıktı. Bugün de idrar testi yapacağım ama umudum yok. Kesin negatif çıkacak.

Bende de 11 günlük gecikme var. 7. Gün kan testim negatif çıktı. Bugün de idrar testi yapacağım ama umudum yok. Kesin negatif çıkacak.
Kızlar merhaba benim de adetim gecikti 4 gün çok ağrım var ama karnım belim çok ağrıyo beyaz akıntım da var erken gebelik testi yaptım ama sonuç negatif adet de olamadım çok karışık kafam adet oldum gibi şiddetli ağrı çekiyorum geç döllenme olablir mi

Kızlar merhaba benim de adetim gecikti 4 gün çok ağrım var ama karnım belim çok ağrıyo beyaz akıntım da var erken gebelik testi yaptım ama sonuç negatif adet de olamadım çok karışık kafam adet oldum gibi şiddetli ağrı çekiyorum geç döllenme olablir mi
Ben erken gebelik testlerine güvenmiyorum. Normal kaset testi alıp bir daha deneyin

Ben erken gebelik testlerine güvenmiyorum. Normal kaset testi alıp bir daha deneyin
IMG_6425.png

Adetime 5 gün kaldı sizce ?

X