Testimi yorumlar mısınız?

Paphia

Guru
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2012
737
775
Merhaba bir süredir gebelik planlıyoruz. Bu ay pek gün takibi yapmadık çok da umudum yokru bu sebeple . Ama rahatsızlandım ve doktor antibiyotik verdi. Regle 4 gün kala kan testi verdim ilacı içmeden önce. 0.18 çıktı ben de negatif diye kullandım. Bugün beklenen regl günüm fakat regl olmayınca yine de bi test yapayım dedim testi yaptım biraktım bi 10 dakika sonra böyle göründü sizce pozitif mi? Bir test daha yapsam mı?

Eklentiler

• IMG_8816.jpeg
    117,4 KB · Görüntüleme: 33
Erken gebelik testi ile denerseniz daha fogru sonuç alırsınız bide bu çizgi kaçıncı dakikada çıktı acaba , bence erken gebelikte deneyin öyle kullanın antibiyotik

Erken gebelik testi ile denerseniz daha fogru sonuç alırsınız bide bu çizgi kaçıncı dakikada çıktı acaba , bence erken gebelikte deneyin öyle kullanın antibiyotik
Malesef 4 gün önce kanda baktırıp 0.18 çıkınca 4 gündür ilaç kullanıyordum. testte 8-10 dakika sonra baktım bu şekildeydi

Malesef 4 gün önce kanda baktırıp 0.18 çıkınca 4 gündür ilaç kullanıyordum. testte 8-10 dakika sonra baktım bu şekildeydi
Dorun değil yeni oluşmuşsa da ilacın bir zararı olmaz bence ya bi kan testi yada bir erken gebelik testi daha yapın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…