Testime bakabilir misiniz🌸

Atreus1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2024
41
6
31
Merhaba, adetime daha 5 gun varken cift cizgiyi belirgin bir sekilde gordum. (Sormayin simdiki aklim olsa asla yapmazdim bu kadar erkenden) Daha oncesinde kimyasal gebeligim oldugu icin tabiiki istemsiz acaba yine mi oyle diye dusunmeden alamiyorum kendimi.
Bugun itibari ile adetime 3 gun kaldi, daha vakit var diye doktora gitmedim ama bi yandan da icim icimi yiyor. Acikcasi aklimi en cok kurcalayan daha bu kadar vakit varken bu sekilde belirgin ve net gormek bilemedim.. Kimyasal gebelik yasadigim zaman adete 2gun kala asagidaki ilk testeki belirginlikteydi evet ayni olmak zorunda degil bunun farkindayim ama insan neden boyle diye dusunmeden de yapamiyor iste.. Bu surede hergun test yaptim koyulugu gormek amacli burayada yukluyorum bakarsaniz sevinirim. :)
Bu arada benim gibi bu kadar erken ve bu belirginlikte ogrenen arkadaslar en cok sizin yorumlarinizi bekliyorum :)

Not: adet dongum her zaman duzenlidir yani 28 gunde bir olurum. Sadece 6ay once kimyasal gebelik gecirdim sonrasinda 27 gunde bir ya da 28 gunde bir olmaya basladim.

Tesekkur ederim simdiden :)

Eklentiler

• 66577401-E82D-4781-B754-1CCFC2791E1B.jpeg
    66577401-E82D-4781-B754-1CCFC2791E1B.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 31
Belkide bu ay erken yumurtladın. Ondan dolayı bu kadar net çizgi çıktı. 1. Ve 2. Arasında net koyulaşma belli. Bence kimyasal mı diye hiç kalbinizi bozmayın sağlıcakla kucağınıza alın 🌷

ben de reglden 4 gün önce öğrendim ve değerim yüksekti. regl günü testim böyleydi. regl gecikmemin 10.günü ilk doktor kontrolüme gittim. ama ben reglden 3 gün önce, 1 gün önce ve regl gecikmesinin 2. günü kan vermistim. değerim sağlıklı artmıştı.

Eklentiler

• 054D001A-A9D2-4240-8EFB-CF776FDA59C5.jpeg
    054D001A-A9D2-4240-8EFB-CF776FDA59C5.jpeg
    75,9 KB · Görüntüleme: 23
Belkide bu ay erken yumurtladın. Ondan dolayı bu kadar net çizgi çıktı. 1. Ve 2. Arasında net koyulaşma belli. Bence kimyasal mı diye hiç kalbinizi bozmayın sağlıcakla kucağınıza alın 🌷

Cok tesekkur ederim guzel dilekleriniz icin🌸 bu kadar erken ve boyle belirgin gorunce nasil yani mumkun mu ki olabilir mi ki diye kendimi sorgulamaktan catlicam artik😅 en iyisi gidip bi kan vermek sanirim

ben de reglden 4 gün önce öğrendim ve değerim yüksekti. regl günü testim böyleydi. regl gecikmemin 10.günü ilk doktor kontrolüme gittim. ama ben reglden 3 gün önce, 1 gün önce ve regl gecikmesinin 2. günü kan vermistim. değerim sağlıklı artmıştı.

Sanirim en saglikli olani doktora gitmek ve artisi izlemek olacak.. cok tesekkur ederim cevabin icin sende hamilesin sanirim saglicakla gelsin insallah minik ❤️

X