Testi negativ cikan ama hamile olan var mi aranizda?

zeynep64_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2022
14
3
26
Merhaba canlar, aranizda test yapip negativ cikan ama hamile olan var mi? Benim adetim 11 gün gecikti. Ilk test pahali bi testdi negativ cikti ama diger gün baktimda silik cizgi vardi. Ikinci test ucuz bi test di o tamamen negativ cikti. Cogu hamilelik belirtisi var ama emin degilim doktor gec randevu verdi. Bu konuda bilgisi olan var mi bu durumu yasaynlar var mi?

Can bunlar psikolojik evet hamile olabilirsin ama belirti yaşaman için zaten beta hcg nin yükselmesi lazım yani kanına geçmeli hamile oldugun yoksa belirti yaşamazsin
Doktoru beklemen gerekmiyor ki canım yarın sabah 10 da sağlık ocağına gidip kan verebilirsin

Canim ben fransa da yasiyorum burda kabul etmiyolar virusdan dolayi randevu alinmali bakalim hayirlisiysa insallah hamileyimdir ama bilmiyorum idrar testinde cikardi galiba kafam cok karisik

Canim ben fransa da yasiyorum burda kabul etmiyolar virusdan dolayi randevu alinmali bakalim hayirlisiysa insallah hamileyimdir ama bilmiyorum idrar testinde cikardi galiba kafam cok karisik
Bende aynı şeyleri yaşadım testler hep negatifti ilişkiden 13 gün sonra kan vermiştim oda 1. 20 çıkmıştı reglim tarihinden 5 gün erken geldi ilk.koyu renk.siyahimsiydi damla şeklinde sonra iki.günakışkan parlak kirmiziydi arada pıhtı da oldu ama sadece kasik agrım vardı başka bisey yoktu bu ayı nerdeyse iki günde bir bazen günde iki şeklinde ful degerlendirdik umitliydik baya olur diye düşündüm böyle kanama olunca şüphelendim doktora gittim özele vajinal ultrasonla baktı dedi bu normal ader kanaması değil başka bir kanama dedi rahimde çok kalın dedi normalde adet olunca 3-4 m olması gerekmiş benim 12 m çıktı hamilelik olabilirmi dedim olabilir dedi şaka gibi bana açıklama yapmadı üstten falanda bakmadı sinirlendim zaten birdaha girmicem o hastaneye kime sorsam ne olduğunu söylemesi gerekti diyorki benimkide para için sırf bir sürü kan testi istedi millet çocuğunu goturyormus farenjit için bile boğazında iltihap var mesela ona bile kan testi istiyorlar hastane kazıkçı anlicaginiz neyse çıktım ertesi gün sabah kan verdim sağlık ocağına salı günü çıkıcakti fakat bugün e nabıza yansımış 3 test hariç oda biri bthcg biri de ostorejn olamdi lazim çünkü onlar yoktu e nabizda bakalım bekliyorum şimdide hormon testinden hamileik anlasilirmi diye araştırıyorum hafta ici tekrar başka iyi bir doktora gidicem korkuyorum açıkçası inşallah kötü bisey yoktur 🙏🙏🙏

X