Testi ne zaman yapmalıyım ??

Dodo2

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2021
12
11
30
Arkadaşlar öncelikle merhaba eşimle Mayıs ayından beri ara ara korunmuyorduk fakat bu ay düzenli olarak korunmadık çocuk için planlı ilişki oldu yani.şu an adetime 2 gün var psikolojik mi bilmiyorum fakat karnım çok şiş göğüslerimde ağrı var ve afedersiniz sümük şeklinde akıntım oluyor iki gündür çok yorgun hissediyorum kendimi adet günüme yaklaşırken sadece kramplarım olurdu fakat onlar yok ve sadece iki aydır düzenli oluyorum adeti aslında adet günüm tam olarak ne zaman onu da bilmiyorum testi ne zaman yapmalıyım

Arkadaşlar öncelikle merhaba eşimle Mayıs ayından beri ara ara korunmuyorduk fakat bu ay düzenli olarak korunmadık çocuk için planlı ilişki oldu yani.şu an adetime 2 gün var psikolojik mi bilmiyorum fakat karnım çok şiş göğüslerimde ağrı var ve afedersiniz sümük şeklinde akıntım oluyor iki gündür çok yorgun hissediyorum kendimi adet günüme yaklaşırken sadece kramplarım olurdu fakat onlar yok ve sadece iki aydır düzenli oluyorum adeti aslında adet günüm tam olarak ne zaman onu da bilmiyorum testi ne zaman yapmalıyım
Planlı ilişki olduysa yumurtalara gününü biliyorsunuz. 14 gün sonrasını hesaplayın. Tam gününde oluyorsanız sonraki gün yapın.
Mesela ben salı günü regl olmalıydım olmayınca çarşamba test yaptım, çıktı.

Planlı ilişki olduysa yumurtalara gününü biliyorsunuz. 14 gün sonrasını hesaplayın. Tam gününde oluyorsanız sonraki gün yapın.
Mesela ben salı günü regl olmalıydım olmayınca çarşamba test yaptım, çıktı.
Planlı derken ovulasyon testi yapmadım aslında çok karışık bi durum benimki yumurtlama günümü de bilmiyorum ama tüm günleri değerlendirmeye çalıştım bildiğim ve anladığım kadarıyla nasip artık umarım benim de pozitif olur hayırlısıyla kucağınıza alın inşallah 👏

Planlı derken ovulasyon testi yapmadım aslında çok karışık bi durum benimki yumurtlama günümü de bilmiyorum ama tüm günleri değerlendirmeye çalıştım bildiğim ve anladığım kadarıyla nasip artık umarım benim de pozitif olur hayırlısıyla kucağınıza alın inşallah 👏
Maalesef bu testi anlattığım bebeğim düştü. Doğal gebelikti ama devam etmedi. Şimdi tüp bebekle hamileyim

Regle 2 gün kaldığından eminseniz vve gebeyseniz testte çıkar :)
İlk gebeliğimde 5 varken çok çok silik çizgiyle öğrenmiştim kızımı :)
Aslında eminim sadece iki ay önce hiç adet olamadım stresten dolayı normalde düzenlidir fakat erkenden test yapıp negatif çıkınca üzülüyorum o yüzden bu sefer biraz geçsin istiyorum

Aslında eminim sadece iki ay önce hiç adet olamadım stresten dolayı normalde düzenlidir fakat erkenden test yapıp negatif çıkınca üzülüyorum o yüzden bu sefer biraz geçsin istiyorum
Tamamen size kalmış siz nasıl rahat okumaksanız tabi ki öyle yapın .
Ben sadece varsa çıkar onu söylemek istedim ,
Hakknınzda hayırlısı evladınız sizin için en hayırlı vakitte gelsin

İnşallah çok teşekkür ederim umarım ben de hamile olurum siz gibi 🤰 ☺️
İnşallah inanın 2018 kasım ayında ilk bebeğimi kaybettim . Hayatım yıkılmıştı. Ama hemen 2 ay sonra rabbim kızımı bana gönderdi . O dünya ya geldi 1 yaşındayken ben yine hamile olduğumu öğrendim . Sakın karamsarlığa kapılmayın . Herşeyin bir vakti var bazen biz hemen olsun istiyoruz ama rabbim herşeyin en doğrusunu bilir .
bol bol dua edin 🤲🏻

Evet çok doğru söylüyorsunuz bebek istediğimden kaynaklı tüm olanları belirti gibi yerleştiriyorum beynime herşey Allah'tan veren de o alan da en hayırlısını nasip etsin Rabbim çok teşekkür ederim sağlıklı ömürleri olsun evlatlarınızın 😘😍

Adetinden 4 gün sonra yap net sonuç alırsın canım ben 6 gün bekledim bugün yaptım ve pozitifti 🤗

Regle 2 gün kaldığından eminseniz vve gebeyseniz testte çıkar :)
İlk gebeliğimde 5 varken çok çok silik çizgiyle öğrenmiştim kızımı :)
Hayirla saglikla gelsin. 🐣.Cok mutlu oluyorum ya, cok cok silik cizgilerin (+) olusuna .😍❣Umut oluyosunuz boyle yazinca.Hele birde 5-6 gun kala normal gebelik testi ile ogrenildimiiii😁😀😀😀😀😀uyyyyy .kuzucuk bunlar yaa.

Hayirla saglikla gelsin. 🐣.Cok mutlu oluyorum ya, cok cok silik cizgilerin (+) olusuna .😍❣Umut oluyosunuz boyle yazinca.Hele birde 5-6 gun kala normal gebelik testi ile ogrenildimiiii😁😀😀😀😀😀uyyyyy .kuzucuk bunlar yaa.
Allah’a şükürler olsun kızıma kavuştum , bu alttaki gebelik oğlumun :)
Onda planlamadığımız için regl günü öğrendim :)
Kızım kadar heyecanlımolmadı tabi bekleyişi :)

rabbim isteyen herkese hayırlı vakitte nasip etsin

Allah’a şükürler olsun kızıma kavuştum , bu alttaki gebelik oğlumun :)
Onda planlamadığımız için regl günü öğrendim :)
Kızım kadar heyecanlımolmadı tabi bekleyişi :)

rabbim isteyen herkese hayırlı vakitte nasip etsin
Ayyyy😍😍😍🤗cok guzel yaaa.Saglikli huzurlu uzuuunnn omurleri olsun, kaderleri guzel, riziklari booolll olsun 🤲🤲🤲🤲

• Beğen
Reactions: H E
X