Test yaptım fakat çizgiler tuhaf çıktı, lütfen yardımmm?

crnbzdg

Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2013
3
0
Arkadaşlar bugün gebelik testi yaptım. Birinci çizgi belirgin bir şekilde çıktı. 5 dakika sonra peşinden silik bi şekilde tam çizgi gibide değil böle silik gibi arkasından işte o tarz bi çizgi daha geldi ve birinci çizginin üzerine geldi orda durdu :S Ondan sonra normal birinci çizgi o şekilde kaldı tek çizgi yani. Ama sonradan gelen o silik çizgi gibi şeyin birinci çizginin üzerine gelmesini anlamadım. Ne demek bu şimdi başına bu tarz bir şey gelen var mı yardımcı olsun lütfen?

keşke resmini çekip koysaydın çünkü anlattıklarındn hiçbişey anlamadım..:)

Canım ben anladım :)))) idrar ilerlerken öyle pembe bir çizgi çıkartıyor.. Bandı geçerken ve ilerliyor o sonra da tamamıı kaplayınca bitiyor kayboluyor.. Sanırım bu olmuş sana da.. Eğer buysa gebelik yok gibi ama yine de tekrarla emn ol. Allah gönlüne göre versin inşallah...

Ben anladıgım kadarıyla söyleyeyim :) Kendi denemelerimde böyle birşeyle karşılaşmadım prospektüsünde de yazmıyor bayagı okumuştum bir uzmandan yardım alın veya yeniden gebelik testi alıp uygulayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…